فیک نیوزها در جلسه اقتصادی سران قوا

کدخبر: 349482
اقتصادنیوز: معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری با انتشار توییتی ضمن انتقاد از فیک نیوزها در انتشار برخی مسائل غیرواقعی درباره شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا، نوشت: این جلسه بسیار امیدبخش بود.

به گزار اقتصادنیوز به نقل از ایرنا: در یادداشت توییتری روز سه‌شنبه «علیرضا معزّی» آمده است: ‌دیروز جلسه‌ شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا با نخستین حضور رئیس ‎مجلس یازدهم و رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه‌ پارلمان برگزار شد. جلسه‌ای امیدبخش که تصویر سزاواری از نقشه‌ راه رهبری برای تعامل قوا ارائه داد.

‌«برآیند و برون‌داد پنجاه و یکمین جلسه‌ هماهنگی اقتصادی قوا، اراده‌ آشکار برای هم‌افزایی قوا در مقابل دشواری‌های تحمیلی به کشور بود؛ آن‌چنان‌که ادبیات همدلانه و رویکرد تعاملی سران قوا نسبتی با جو زدگی‌ها، مجادلات و حاشیه‌سازی‌های بیرونی نداشت.»

معزّی در ادامه این توییت افزوده است: ‌دور از انتظار نبود که خالقان فضاسازی‌های رسانه‌ای که هر روز خبری جعلی را روی خط می‌فرستادند، این بار هم داستان‌سرایی کنند و خلاقانه دیالوگ بنویسند. متأسفانه در این روزها که سلامت مردم در تهدید کروناست، روان جامعه نیز از ‎فیک نیوزها آرامش ندارد.

 

تیتر یک
  • ارزش منصفانه طلا چقدر است؟

    آخرین مطالعه نشان می دهد که آمریکا در حال نزدیک شدن به «وضعیت عادی» است ، اما آخرین مرحله،مرحله دشواری خواهد بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما