اعلام زمان شروع به کار مرکز روادید انگلیس در تهران

کدخبر: 350975
اقتصادنیوز: سفیر انگلیس در ایران از بازگشایی مرکز صدور ویزای این کشور در تهران از یکشنبه بعد خبر داد و تاکید کرد: برای دریافت ویزا نیاز به هیچ واسطه یا دلالی نیست و همه اطلاعات مورد نیاز به‌شکل آنلاین است و هر هفته وقت داده می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «راب مک‌ایر» روز سه شنبه با انتشار ویدئویی در حساب رسمی سفارت انگلیس در ایران در اینستاگرام گفت: می‌دانم خیلی‌ها در ایران می‌خواهند با وجود چالش‌های ویروس کرونا به بریتانیا سفر کنند. خیلی از مردم با ما تماس گرفتند یا در رسانه‌های اجتماعی ما، پیام گذاشتند و درباره زمان بازگشایی مرکز ویزا پرسیدند.

سفیر انگلیس در تهران ادامه داد: به همین خاطر خوشحال هستم اعلام کنم به عنوان بخشی از مراحل بازگشایی مرکز صدور ویزا بریتانیا در سراسر دنیا، مرکز ویزای تهران که در میدان آرژانتین مستقر است، از تاریخ یکشنبه پنجم مرداد ماه دوباره شروع به فعالیت خواهد کرد.

مک ایر با بیان اینکه روند دریافت ویزای انگلیس شفاف و عادلانه است، اظهار داشت: شما باید تمام مدارک مرتبط را ارائه کرده و معیارهای مورد نظر را داشته باشید. برای دریافت ویزا نیاز به هیچ واسطه یا دلالی نیست. همه اطلاعات مورد نیاز به‌شکل آنلاین است و هر هفته وقت داده می‌شود.

این دیپلمات انگلیسی با بیان اینکه هر کس می‌تواند به‌شکل آنلاین برای دریافت وقت ملاقات اقدام کند، تصریح کرد: افرادی که در نظر دارند برای دریافت ویزا اقدام کنند، می‌توانند آخرین جزئیات مربوط به درخواست ویزا، اقدام‌های بهداشتی مربوط به ویروس کرونا را که برای محافظت هر مراجعه‌کننده و هم کارکنان بخش درخواست ویزا به اجرا گذاشته شده را در وبسایت وی‌اف‌اس دریافت کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما