استقبال گرم مجلسی‌ها از نماینده تازه مادر مجلس+تصاویر

کدخبر: 351258
اقتصادنیوز: زهرا شیخی، نماینده اصفهان در مجلس یازدهم که تولد فرزند سوم او در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده‌بود امروز در صحن بهارستان حضور یافت.
به گزارش اقتصادنیوز، این حضور مورد استقبال نمایندگان قرار گرفت و بسیاری از آنان به این مناسبت به او تبریک گفتند. 
202007105150130550
202007105562054266
202007106102089051

202007108029376063

هفته پیش زهرا شیخی با انتشار توئیتی از تولد فرزندش خبر داد. او نوشت: «خداوند را شاکرم که در اوج مسئولیت و توفیق خدمت مضاعف به مردم سرزمینم، برای سومین بار لذت مادری را به من چشاند. با تولد این مولود مبارک با انگیزه ای بیش از پیش در مجلس شورای اسلامی، به حمایت از بانوان محروم از نعمت مادری و کمک به تمامی مادران پردغدغه ی سرزمینم، تلاش خواهم نمود.»

بسیاری در واکنش به توئیت نماینده اصفهان به او تبریک گفتند اما سمیه رفیعی نماینده تهران در توئیتی جداگانه تولد فرزند نماینده اصفهان را به رهبر انقلاب، مردم اصفهان و مردم ایران تبریک گفت.

عکس| جنجال زایمان نماینده اصفهان در مجلس

عکس| جنجال زایمان نماینده اصفهان در مجلس

این توئیت جنجال‌ساز شد و کاربران زیادی از آن انتقاد کردند. از جمله عزت الله ضرغامی رییس پیشین سازمان صداوسیما که در این باره نوشت: "زایمان یک نماینده وظیفه شناس، نیاز به تبریک به مقام معظم رهبری و همه ملت شریف ایران ندارد!"

ضرغامی که عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی هم هست در ادامه نوشت: «در مورد موانع ازدواج و فرزندآوری، حرف‌هایی دارم که در صورت نیاز، در اختیار مجلس انقلابی قرار خواهم داد. کشور به سرعت به سمت پیری می‌رود و هنوز هیچ اقدام عملی، برای مقابله با آن انجام نشده است.»

عکس| جنجال زایمان نماینده اصفهان در مجلس

انتقادات از پیام تبریک نماینده تهران به نماینده اصفهان باعث شد که سمیه رفیعی واکنش نشان دهد. او در توئیت دیگری درباره پیام تبریکش توضیح داد: «رهبر عزیز انقلاب در یک دوره هشت ساله 42 بار از لزوم تغییر فضای فرهنگی، حقوقی و اجتماعی برای افزایش جمعیت سخن گفته‌اند. اینکه یک خانم پزشک فوق تخصص، فرزند شهید و نماینده مردم شریف اصفهان صاحب فرزند سوم شده است. حتما جای تبریک ویژه به پدر معنوی همه فرزندان شهدا و مردم شهیدپرور اصفهان دارد.»

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید