وحشت اسرائیل از انتقام سخت؛ تل‌آویو به حزب‌الله پیام داد

کدخبر: 351967
اقتصادنیوز؛ «گابی اشکنازی» وزیر خارجه اسرائیل، خبر ارسال پیام تل‌آویو به حزب‌الله لبنان از طریق سازمان ملل متحد را تایید کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ پایگاه خبری شبکه «المیادین»، دیروز (شنبه) خبر داد که تل‌آویو از طریق سازمان ملل متحد نامه‌ای برای حزب الله لبنان ارسال کرده است.

المیادین در ارتباط با محتوای این پیام نوشت:‌ «محتوای پیام اسرائیل این است که تل‌‌‌آویو درباره حضور "علی محسن" اطلاعی نداشته و همچنین قصد کشتن او را نیز نداشته است».

به گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، «گابی اشکنازی» وزیرخارجه اسرائیل در واکنش به ارسال این پیام برای حزب‌الله گفت: نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم، ما آنچه را که باید می‌فرستادیم، به جایی که باید می‌فرستادیم، فرستادیم.

وی ادامه داد، دستگاه امنیتی رژیم اسرائیل تمام اقدامات از این نوع را که باید اتخاذ شوند، در پیش خواهد گرفت.

حزب‌الله لبنان به دنبال حمله هوایی هفته گذشته رژیم اسرائیل به اطراف دمشق، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که یکی از این نیروهای این جنبش به نام «علی کامل محسن» به شهادت رسیده است.

طی روزهای گذشته، رسانه‌های رژیم اسرائیل از قول ارتش این رژیم صهیونیستی نوشتند که حزب الله لبنان خود را برای «انتقام» از این رژیم آماده کرده است و این رژیم نیز سلسله اقداماتی در همین راستا انجام داد.

تیتر یک
  • طلا به کمک فلز ارزشمند داخلی نیامد

    اقتصادنیوز: امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در سومین روز هفته سکه امامی در دو مرحله نزول قیمت را تجربه کرد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما