جمهوری اسلامی خطاب به روحانی؛ با برخی اظهارات خود سبب می‌شوید مردم درباره اینکه شما چقدر در جریان مسائل قرار دارید دچار تردید ‌شوند

کدخبر: 352762
اقتصادنیوز: روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی به اظهارات حسن روحانی رئیس‌جمهور درباره تکذیب وقف بخشی از پهنه دماوند انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه نوشت:برخلاف آنچه شما می‌گوئید، متاسفانه وقفی قلمداد کردن کوه و جنگل واقعیت دارد. وقفی دانستن 5600 هکتار از جنگل‌های ساری و بخش‌هائی از قله دماوند، نمونه‌های روشن این واقعیت تلخ هستند که با پیگیری‌های رسانه‌ای و مطرح شدن در سطح جامعه و واکنش نشان دادن افکار عمومی، ادارات ثبت و اوقاف و دادگستری درصدد تجدیدنظر برآمده‌اند و قول حل آن را داده‌اند. وقتی شما این واقعیت را انکار می‌کنید، مردم درباره اینکه شما چقدر در جریان مسائل قرار دارید دچار تردید می‌شوند.

و چهارم اینکه به نظر می‌سد برای اطلاع داشتن از آنچه در جامعه می‌گذرد، لازم است بخش رسانه‌ای ریاست جمهوری را فعال کنید. نیروهائی که وظیفه اطلاع‌رسانی را در دفتر شما برعهده دارند باید تمام واقعیت‌های جامعه را دقیقاً به اطلاع شما برسانند بطوری که شما درباره همه چیز کاملاً به‌روز باشید ولی متاسفانه به نظر می‌رسد اینگونه نیست. لطفاً این تجدیدنظر را جدی بگیرید و کاری کنید که اطرافیان شما بدون ملاحظه و یا پرهیز از بله‌قربان‌گوئی، واقعیت‌ها را به شما بگویند حتی اگر شما خوشتان نیاید.
آقای رئیس‌جمهور! هنوز یکسال از عمر دولت شما باقی است. یکسال در شرایط کنونی کشورمان که بسیار حساس و سرنوشت‌ساز است، زمان کمی نیست. مطمئن باشید اگر در این یکسال باقیمانده با تکیه بر اطلاعات دقیق و با تجدیدنظر در نحوه نگاهتان به جامعه عمل کنید، بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد و کشورمان از شرایط دشوار و بحرانی کنونی به سلامت عبور خواهد کرد.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما