دکترهای آینده کشور کرونا گرفتند

کدخبر: 352923
اقتصادنیوز: معاون فنی سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با بیان اینکه آزمون برگزار شده امروز در مجموع نمره قبولی گرفت، گفت:‌ بیش از 50 نفر از افراد کرونا مثبت در بیمارستان امتحان دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازفارس: محسن فرهادی معاون فنی سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در اخبار 21 با اشاره به برگزاری آزمون مقطع دکتری امروز، اظهار داشت:در مجموع می‌توان نمره قبولی به برگزاری آزمون امروز بدهیم.

وی ادامه داد:‌ فکر می‌کنم امروز اولین تجربه مشترک برگزاری و همکاری نزدیک بین وزارت بهداشت و وزارت علوم بود اما در مجموع آزمون در شرایط خوبی برگزار شد و نمره قبولی گرفت.

معاون فنی سلامت محیط و کار وزارت بهداشت افزود: بیش از 50  نفر اعلام کرده بودند که کرونا مثبت هستیم که این افراد آزمون خود را در بیمارستان‌ها برگزار کردند و ناظرین با تجهیزات کامل اقدام به برگزاری آزمون کردند و امیدواریم بعدا نیز مشکل خاصی نداشته باشند.

فرهادی درباره عدم رعایت نکات لازم در برخی حوزه‌های امتحانی امروز، بیان داشت:   مواردی که گفتید مواردی بوده که مثلا فرد قبلا خود اظهاری نکرده بوده و در حوزه آزمون اعلام کرده وهمکاران بیماری‌ها، بهداشت محیط و پزشک حضور داشتند و تدابیر لازم صورت گرفت و فرد  در جای مجزا یا در کنار تهویه و  پنجره باز قرار گرفته است.

وی  متذکر شد: واقعیت این است که باید ما تمام شرکت کنندگان و ناظرین را مثبت تلقی کنیم اما خوشبختانه تدابیر لازم صورت گرفته و در اکثر حوزه‌ها مانند تهران، اصفهان و مشهد که بنده صحبت کردم، در مجموع نمره قبولی گرفتند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما