لورفتن برنامه تغذیه و ورزش همسر رونالدو

کدخبر: 354252
اقتصاد نیوز : چارلز اوریکو (متخصص تغذیه) برنامه غذایی خاصی به جورجینا رودریگز نامزد رونالدو ارائه کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس ، برای تناسب اندام خود برنامه ورزشی و تغذیه ویژه‌ای در نظر گرفته است.

چارلز اوریکو (متخصص تغذیه) برنامه غذایی خاصی به نامزد رونالدو ارائه کرده است. مطابق برنامه او، مواد غذایی که حاوی پروتئین باشد کمک زیادی به عضله سازی خواهد کرد، اما مهم‌ترین ماده برای افزایش عضلات بدن استفاده از گلوتئوس است. استفاده از غذا‌های فرآوری شده مصنوعی و فست فود به شدت برای تناسب اندام مضر است.

مهم‌ترین حرکت جورجینا در بخش ورزشی، اسکات است. در این حرکت فرد به سمت بالا پریده و هنگام فرود بر روی عضلات خود فشار می‌آورد. پس از اسکات، او کار با وزنه را آغاز می‌کند و بر روی پاشنه پای خود فشار می‌آورد. این ۲ حرکت مهم‌ترین حرکات ورزشی همسر رونالدو است.

جورجینا برای حفاظت از پوست خود هم از ترکیبات خاصی استفاده می‌کند. ابتدا او با پوست پرتغال، پوست خود را ماساژ می‌دهد. پس از آن ترکیبی از جلبک‌های حاوی کافئین، روغن اسطوخدوس و سدر را به مدت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه روی پوست خود قرار می‌دهد. استفاده از این ترکیب‌ها گردش خون در بدن را افزایش داده و باعث روشنی پوست می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما