عکس واکنش برانگیزی که فدراسیون کوهنوردی منتشر کرد

کدخبر: 355218
اقتصاد نیوز : هفته گذشته باتوجه به موج دوم شیوع کرونا و تعطیلات آخر هفته، فدراسیون کوهنوردی طی ابلاغیه ای اعلام کرد که قرارگاه ها در دماوند هیچ خدماتی نخواهند داد، اما انتشار یک عکس عجیب واکنش‌های زیادی را در پی داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، عکس عجیب منتشر شده توسط فدراسیون کوهنوردی در خصوص تعطیلی پناهگاه های دماوند ، واکنش های کاربران را در پی داشت.

هفته گذشته باتوجه به موج دوم شیوع کرونا و تعطیلات آخر هفته، فدراسیون کوهنوردی طی ابلاغیه ای اعلام کرد که قرارگاه ها در دماوند هیچ خدماتی نخواهند داد. این ممنوعیت صعود در حالی صادر شد که باز هم بی توجهی کوهنوردان را در پی داشت.

طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز آخر هفته در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند. باتوجه به تعطیلی پناهگاه ها و ندادن خدمات به کوهنوردان این آمار کمی عجیب به نظر می رسید.

اما روز گذشته فدراسیون کوهنوردی عکس عجیبی را از تعطیلی پناهگاه ها در اینستاگرامش منتشر کرده است. این تصویر در ۲۰ مرداد ماه منتشر شده درحالی که تاریخی که در عکس،  تعطیلی بارگاه سوم دماوند را مشخص می کند ۲۱ مردادماه است!

همین عدم تطابق تاریخ های انتشار یافته واکنش کاربران را در پی داشته است. همچنین خود فدراسیون این عکس را با عنوان"بدون شرح" منتشر کرده است. 

عکس منتشر شده در ۲۰ مرداد ماه

متاسفانه جامعه کوهنوردی به اطلاعیه ها توجهی نداشته و اقدام به صعود می کنند که بهتر است به اطلاعیه ها توجه کنند تا باعث شیوع کرونا نشوند.

تیتر یک
  • پیش بینی روند بازار سکه در روز جاری

    اقتصاد نیوز:حباب قیمت سکه مجددا افزایش یافت برخی اعتقاد دارند که این افزایش حباب شاهدی از مقاومت سکه در برابر نزول…

از دست ندهید
بلیط هواپیما