شنیده شدن صدای چند انفجار در شمال نوار غزه

کدخبر: 355432
اقتصاد نیوز : برخی رسانه‌های فلسطینی در نوار غزه نیز شنیده شدن صدای چند انفجار را تأیید کرده‌ ولی گفته‌اند هنوز علت انفجارها مشخص نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، شبکه المیادین لبنان روز چهارشنبه به نقل از خبرنگار خود در غزه از شنیده شدن صدای چند انفجار در شمال این منطقه خبر داد.

برخی رسانه‌های فلسطینی در نوار غزه نیز شنیده شدن صدای چند انفجار را تأیید کرده‌ ولی گفته‌اند هنوز علت انفجارها مشخص نیست.

نوار غزه بعد از چند هفته آرامش نسبی از بامداد  چهارشنبه با حملات موشکی و راکتی رژیم صهیونیستی به مراکز دیدبانی گروه‌های مقاومت در شرق و غرب شاهد تنش بین صهیونیست‌ها و گروه‌های مقاومت است.

برخی از جوانان فلسطینی طی روزهای گذشته در اقدامی خودجوش، برای مقابله با تداوم محاصره ۱۳ ساله نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی، اقدام به ارسال بالن‌های کوچک آتش‌زا به اراضی اشغالی کرده و همین مسئله باعث آتش‌سوزی در مراتع و مزارع صهیونیست‌ها شده است.

گروه‌های مقاومت در غزه از جمله حماس و جهاد اسلامی در باره حملات شب گذشته صهیونیست‌ها به غزه هشدار داده و تأکید کرده‌اند که پاسخ حملات را با حملات موشکی خواهند داد

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در ۲۷ اردیبهشت۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، بازار معاملات اوراق بدهی دولت تا حدودی گرم شد و حجم معاملات به بالار مرز ۲۰۰…

از دست ندهید
بلیط هواپیما