کدخبر: ۳۵۵۸۹۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هریس چقدر برای بایدن پولساز است؟

اقتصادنیوز : اقتصادنیوز؛ خبرگزاری رویترز به نقل از یکی از سخنگویان کارزار انتخاباتی جو بایدن خبر داد که ظرف ۴۸ ساعت از انتخاب کاملا هریس، ۴۸ میلیون دلار به این کارزار کمک شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، انتخاب سناتور کاملا هریس به عنوان معاون و زوج انتخاباتی جو بایدن ساعتی یک میلیون دلار روانه ستاد بایدن کرده است.

بنابر گفته منابع کمپین انتخاباتی جو بایدن در 48 ساعت نخست پس از انتخاب هریس 48 میلیون دلار روانه کمپین وی کرده است.

هریس که در دور مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری به نفع بایدن کناره‌گیری کرده بود، سه شنبه به عنوان معاون و شریک انتخاباتی نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ۱۳ آبان برگزیده شد.

هریس ۵۵ ساله نخستین زن سیاه پوست و اولین هندی تباری است که توسط یک حزب بزرگ برای تصدی پست ملی معرفی شده است و چهارمین زن در تاریخ آمریکا است که به عنوان یکی از برگهای  برنده ریاست جمهوری‌شان انتخاب می‌شود.

پیش بینی می‌شود انتخاب هریس به عنوان شریک انتخاباتی که در صورت پیروزی بایدن، معاون و رئیس سنا هم خواهد شد، آرای رنگین‌پوستان آمریکا را روانه سبد بایدن کند.

نتایج نظرسنجی شبکه فاکس نیوز نزدیک به جمهوری‌خواهان نشان می‌دهد که «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از رقیبش «دونالد ترامپ» هفت درصد جلوتر است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند