ترامپ در پی ضربه زدن به انتخابات است؟

کدخبر: 356264
اقتصاد نیوز : رهبر اقلیت دموکرات سنا در واکنش به تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده، برای کاهش سرعت فعالیت های اداره پست گفت: هدف دونالد ترامپ آسیب رساندن به انتخابات است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، رهبر اقلیت ها در سنای آمریکا هدف «دونالد ترامپ» از دامن زدن به موضوع «انتخابات پُستی» را ضربه زدن به رقابت های انتخاباتی دانست.

یو اس ای تودی نوشت، «چاک شومر» رهبر اقلیت دموکرات سنا در واکنش به تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده، برای کاهش سرعت فعالیت های اداره پست گفت: هدف دونالد ترامپ آسیب رساندن به انتخابات است.

شومر افزود: ترامپ  قصد دارد تا مردم در ارتباط با نتایج انتخابات به شک و تردید بیافتند.

این سناتور آمریکایی با اشاره به بحران پستی این کشور تصریح کرد: اداره پست با کند کردن روند رأی‌ گیری پستی در حال آسیب زدن به میلیون‌ها آمریکایی است و این بدتر از بحران همه گیری ویروس کروناست.

به گزارش مهر، با هدف جلوگیری از شیوع کرونا قرار شده تا بخشی از انتخابات آمریکا با مشارکت اداره پست انجام شود اما ترامپ می‌گوید اداره پست آمریکا در موقعیتی نیست که بتواند میلیون‌ها برگه رای‌گیری را به موقع تحویل دهد و اصولاً هدف از چنین رای‌گیری، کاهش شانس جمهوریخواهان برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ است.

این در حالی است که انتشار برخی اسناد حاکی از تلاش ترامپ برای کاهش صندوق‌های پستی است- اقدامی که حزب دموکرات جلوه‌ای از سیاست وی برای آسیب رساندن به سامانه پست می‌داند.

 
تیتر یک
  • معامله گران سکه سودگیری کردند

    اقتصادنیوز: امرروز یک شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ دلار به راحتی از خط مقاومتی مهم ۲۳ هزار تومانی عبور کرد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما