کدخبر: ۳۵۷۴۴۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

شکایت یک نماینده مجلس از یکی از وزیران پیشین دولت حسن روحانی!

اقتصادنیوز: نماینده سبزوار در مجلس از عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی به دلیل آنچه او تعلل هفت ساله در عدم اجرای پروژه‌های مهم راه و مسکن خواند، به قوه قضائیه شکایت کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت:‌ اخیرا از عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی برای تعلل هفت ساله در انجام پروژه های مهم راه و مسکن به نمایندگی از مردم شکایت کرده‌ام. 

وی در توضیح بیشتر افزود: روز جمعه اول شهریور در مسیر سبزوار به اسفراین و در یک تصادف زنجیره‌ای چهارده نفر از هم‌وطنان جان خود را از دست دادند؛ این در حالی است که مسئولان متولی نسبت به توسعه زیر ساخت‌های متناسب، کوتاهی کرده‌اند و مسئول چنین عواقب ناگواری هستند.

نماینده سبزوار در مجلس با بیان اینکه کارشناسان امر سال‌هاست تاکید می‌کنند که جاده‌های حوزه انتخابیه من که اکثرا بین‌المللی محسوب می‌شوند باید چهار خطه شود اظهار داشت: به دلیل بی توجهی عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی و تخصیص اعتبار به موقع و مناسب نبوده و شاهد وقوع حوادث ناگوار هستیم.

آخوندی تصریح کرد: به نمایندگی از مردم مظلوم و صبور غرب خراسان رسماً از آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی که نزدیک به هفت سال همه امکانات و پروژه‌های کشور را در حوزه‌های مهم راه و مسکن معطل گذاشته و سبب بروز خسارت‌های فراوان مالی و معنوی به ملت شریف گشته است، شکایت کرده و تقاضای محاکمه وی را دارم.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند