ترس اسرائیل از حمله‌های راکتی

کدخبر: 357468
اقتصاد نیوز : منابع خبری از تحرکات ارتش صهیونیستی و تقویت مواضع نظامی در جنوب فلسطین اشغالی از جمله تجهیز سامانه‌های موشکی در صورت هرگونه تشدید تنش محتمل خبر دادند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: منابع آگاه یکشنبه شب به وقت تهران دراین باره گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی قصد دارد مواضع نظامی خود در باریکه غزه را تقویت کند. این اقدام به عنوان بخشی از تدارکات این رژیم برای تشدید تنش محتمل است. منابع مطلع همچنین از تقویت سامانه‌های گنبد آهنین در روزهای گذشته برای مقابله با موج حملات راکتی محتمل از غزه خبر دادند.

از فلسطین اشغالی خبر می‌رسد که رژیم صهیونیستی که در مقابله با بالن‌های آتش‌زا از غزه ناکام مانده، قصد دارد در اقدامی ورود خودرو به باریکه غزه را متوقف کند.

 به نوشته روزنامه «جروزالم پست»، این تصمیم به دنبال تداوم پرتاب بالن‌های آتش‌زا  از باریکه غزه به سمت مزارع واقع در فلسطین اشغالی و وارد آمدن خسارات مالی هنگفت به رژیم اسرائیل اتخاذ شده است.

 در همین رابطه منابع فلسطینی گزارش دادند که به دنبال ارسال بالن‌های آتش‌زا از غزه به مناطق هم‌مرز این منطقه در سرزمین های اشغالی، بیش از 35 آتش‌سوزی در شهرک‌های صهیونیست نشین رخ داده است. حماس اعلام کرده است تا زمانی که  رژیم صهیونیستی به توافق‌های خود عمل نکند ارسال بالن‌های آتش‌زا و دیگر اقدامات مقاومتی در مرز غزه را ادامه خواهد داد. رژیم صهیونیستی به توافق‌هایی که پیش‌تر با میانجی‌گری مصر و برخی طرف‌های دیگر حاصل شده، پایبند نیست و همین موضوع اعتراض مقاومت فلسطین را در پی داشته است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما