کدخبر: ۳۵۷۷۸۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دانشگر به کادر فنی استقلال چه گفت؟

اقتصاد نیوز : مدافع مصدوم تیم فوتبال استقلال با وجود اینکه در تمرینات هفته اخیر این تیم حضور نداشته در تماس با کادر فنی این تیم اعلام کرده حاضر است برای تیمش در دربی به میدان برود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، فرهاد مجیدی در آستانه دربی جام حذفی چند بازیکن مهم تیمش در خط دفاع را در اختیار ندارد. روزبه چشمی به دلیل آسیب دیدگی به مسابقه فردا نمی‌رسد، سیاوش یزدانی نیز از ناحیه کشاله مصدوم است و به گفته مجید نامجو مطلق این بازیکن با وجود اینکه خودش اصرار داشت در بازی فردا بازی کند اما برای جلوگیری از مصدومیت دوباره در بازی فردا غایب خواهد بود.

دیگر بازیکنی که استقلالی‌ها به دلیل مصدومیت نمی‌توانند روی او حساب کنند محمد دانشگر است. بازیکنی که چند روز پیش توسط مجیدی به تمرینات فراخوانده شد اما چون این بازیکن در دیدار با پیکان دچرا مصدومیت شد با وجود بخشش توسط کادر فنی نتوانست در تمرینات این تیم شرکت کند و به همین دلیل نامجو مطلق در نشست خبری اعلام کرد دانشگر هم به بازی فردا نمی‌رسد.

محمد دانشگر در تماس با اعضای کادر فنی و چند بازیکن تیم استقلال به آنها اعلام کرده حاضر است با وجود مصدومیت برای آبی پوشان بازی کند. این در حالی است که مچ پای این بازیکن تورم دارد اما آمادگی بازی برای استقلال را اعلام کرده است. قرار است دانشگر در تمرین امروز تست بدهد تا در صورت موافقت کادر فنی در آخرین برنامه‌های گروهی آبی پوشان پیش از دربی حضور پیدا کند.

باید دید آیا مجیدی به دلیل اینکه تنها عارف غلامی را در اختیار دارد فردا از این بازیکن استفاده می‌کند یا اینکه از شاهین طاهرخانی جوان که در دربی رفت هم به میدان رفته یا فرشید باقری در پست غیر تخصصی بازی می‌دهد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند