افشای سخنان نزدیکان ترامپ علیه وی +فیلم

کدخبر: 357931
اقتصادنیوز؛ به تازگی ویدئویی از سخنان چهره‌های سیاسی نزدیک به دونالد ترامپ از مایک پمپئو تا نیکی هیلی- که مربوط به پیش از ریاست‌جمهوری وی است، منتشر شده که در آن انتقادات تندی به او وارد کرده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در ویدئویی که کاربران شبکه‌های اجتماعی بطور گسترده در حال انتشار آن هستند، تد کروز سناتور ایالت تگزاس درباره ترامپ می‌گوید: او عملاً با هر کلامی که از دهانش خارج می‌شود دروغ می‌گوید.

تد کروز و ترامپ

همچنین نیکی هیلی، نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل در کمپین انتخاباتی سال 2016 سناتور مارکو روبیو سخنان تندی علیه ترامپ مطرح می‌کند.

هیلی فرماندار اسبق کارولینای جنوبی  که به تازگی در کنوانسیون ملی جمهوری‌خواهان به ستایش اغراق آمیز دونالد ترامپ پرداخته بود در سال ۲۰۱۶ می‌گوید: دونالد ترامپ هر آن چیزی است که من به فرزندانم آموخته‌ام در مهدکودک چنین نباشند.

نیکی هیلی و ترامپ

از سوی دیگر لیندسی گراهام، سناتور شناخته شده کارولینای جنوبی در برنامه‌ای تلویزیونی ترامپ را شخصیتی «غیرعادی» خوانده و می‌گوید: او برای رهبری کشور نامناسب است.

لیندسی گراهام و ترامپ و ترامپ

مایک پمپئو که از وفادارترین وزرای دونالد ترامپ است درباره وی اظهار می‌کند: ترام‍پ می‌گوید اگر به یک سرباز بگوید مرتکب جنایت جنگی شو، آن سرباز باید بی‌درنگ انجامش دهد.

در نهایت رند پاول، سناتور ایالت کنتاکی که روابط نزدیکی با ترامپ دارد، روایتی از داستان «لباس جدید پادشاه» اثر «هانس کریستین اندرسون» نقل می‌کند و می‌گوید: مردم در نهایت نخواهند پرسید که آیا پادشاه اساساً لباسی بر تن دارد؟ رک بگویم، آیا اساساً در سرش مغزی دارد؟

رند پاول و ترامپ

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازار ارز و طلا در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: حرکات عجیب صعودی در بازار «آلت‌کوین‌ها»،‌ نگاه معامله گران بازار داخلی را به خود خیره کرده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما