کدخبر: ۳۵۷۹۴۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ملانیا برای ترامپ سنگ تمام گذاشت +فیلم

اقتصاد نیوز : بانوی اول آمریکا در سخنرانی خود در گردهمایی حزب جمهوریخواه، به زعم خود با برشمردن نکات مثبت «دونالد ترامپ»، سعی در تشویق مردم ایالات متحده به حمایت از وی در انتخابات ماه نوامبر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، یورو نیوز نوشت، «ملانیا ترامپ» بانوی اول آمریکا سه شنبه شب در سخنرانی خود برای شرکت کنندگان در گردهمایی حزب جمهوریخواه از عملکرد همسرش در جریان بحران شیوع ویروس جدید کرونا دفاع کرد.


>>>>>> مطلب مرتبط:
اقدام بی‌سابقه «ملانیا ترامپ» در جمع جمهوری‌خواهان +فیلم
آشفته‌بازار در اردوگاه تبلیغاتی ترامپ
افشای سخنان ضدترامپ نزدیکان وی +فیلم


عملکرد رئیس جمهوری ایالات متحده در قبال شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» طی ماههای گذشته مورد انتقادات زیادی قرار گرفته بود. اما ملانیا در سخنرانی خود تاکید کرد که همسرش برای پایان دادن به همه گیری کرونا تمام توان خود را به کار گرفته است.

ملانیا ترامپ در حالی بخش زیادی از سخنرانی خود را به شیوع بیماری «کووید ۱۹» اختصاص داد که در دیگر سخنرانی های ایراد شده در گردهمایی جمهوریخواهان به این موضوع کمتر اشاره شده بود.

منتقدان معتقدند که بانوی اول آمریکا احتمالا با ابراز همدردی با قربانیان ویروس کرونا به دنبال تلطیف وجهه همسرش بود. این در حالی است که شیوع ویروس کرونا تاکنون جان نزدیک به ۱۸۰ هزار نفر را در ایالات متحده گرفته است.


>>>>>> مطلب مرتبط:
لجبازی بانوی اول با رئیس‌جمهور آمریکا +فیلم

کدام رئیس‌جمهور برای بازار سهام بهتر است؟​


ملانیا ترامپ در سخنانش گفت: «از ماه مارس زندگی ما به شکلی اساسی تغییر یافته است. می دانم که بسیاری نگران هستند. می خواهم بدانید که شما در این نگرانی تنها نیستید. احتیاج داریم که شوهرم چهار سال دیگر رئیس جمهور باشد. او یک سیاستمدار سنتی نیست. او فقط حرف نمی زند بلکه نتیجه کسب می کند.»

این مطلب برایم مفید است
75 نفر این پست را پسندیده اند