لباس خاص و متفاوت ملانیا ترامپ در فضای مجازی جنجال به پا کرد+ عکس

کدخبر: 358961
اقتصادنیوز : انتخاب لباس ملانیا ترامپ برای آخرین شب کنوانسیون ملی حزب جمهوری‌خواه به خاطر رنگ سبز درخشان و خاص آن انعکاس بسیار وسیعی در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، بانوی اول آمریکا روز پنجشنبه با یک لباس ۳۰۰۰ دلاری  به رنگ سبز درخشان وارد محل کنوانسیون شد که در باغ جنوبی کاخ سفید برگزار شده بود. این لباس پلیسه، طرح والنتینو با یک شنل آویخته در پشت آن بود.

ملانیا ترامپ

بر اساس گزارش ایندیپندنت، کمی پس از ورود خانم ترامپ به محل، کاربران شبکه‌های اجتماعی لباس او را به پرده سبزی تشبیه کردند که معمولا به عنوان ابزار فیلمبرداری برای برهم‌گذاری روی ویدئو و دیگر تصاویر استفاده می‌شود.

این نکته باعث شد که کاربران تصاویر اینترنتی مختلفی را، از جدول‌های ویروس کرونا گرفته تا صورت جو بایدن، لباس ملانیا ترامپ سوپرایمپوز (برهم‌نمایی) کنند. 

در یک ویدئویی که بانوی اول و پرزیدنت ترامپ را در حال حرکت به سوی محل سخنرانی نشان می‌دهد، روی لباس سبز خانم ترامپ تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا و تلفات ناشی از آن «سوپرایمپوز» شده است.

مجری «دیلی شو» نوشت: «سلیقه مد ملانیا همواره حاوی یک پیام است.»

از لباس ملانیا ترامپ همچنین برای عکسی از رئیس جمهوری با «استورمی دانیل» و پیش بینی وضع هوا استفاده شده است.

در جای دیگری، لباس خانم ترامپ برای انعکاس یکی دیگر از لباس‌های او استفاده شده و آن کتی است که او در جریان دیدار از مرکز بازداشت مرزی کودکان بر تن کرده بود. روی آن کت نوشته شده بود: «برای من که مهم نیست، برای شما چطور؟»  

یک کاربر توییتر نوشت: «ملانیا واقعا نمی‌دانست چه لباسی بپوشد. به همین دلیل پرده سبز بر تن کرد که توییتر برایش انتخاب کند.»

کاربر دیگری گفت: «این نتیجه پوشیدن رنگ سبز کروم (درخشان) در تلویزیون ملی است.» این کاربر سپس بانوی اول را نشان داد که مشغول به نمایش گذاشتن وضع هواست.

هرچند لباس ملانیا در مجموع با دیدی تفریحی نگریسته شده است، اما برای برخی این سئوال مطرح شده که چرا او پس از آنکه لباسی با رنگ مشابه بر تن ملکه انگلستان به چنین سرنوشتی دچار شد، بار دیگر چنین رنگی را انتخاب کرده است.

یک کاربر عکسی از لباس سبز ملکه انگلستان ضمیمه کرده که روی آن تصویر پیتزا «سوپرایمپوز» شده است. او در ادامه نوشته است: «اگر ملانیا می‌دانست چند نفر از لباس سبز او سوءاستفاده می‌کنند، رنگ دیگری انتخاب می‌کرد.»

به رغم این واکنش‌ها، بسیاری از مردم سلیقه ملانیا را برای انتخاب چنین زنگ زنده و شادی ستوده‌اند.

یک کاربر توییتر نوشت: «لباس ملانیا در واقع بسیار زیبا و رنگ آن درخشان است. عاشقش هستم.»

تیتر یک
  • کاهش ۱۷ درصدی ارزش صف‌های فروش؛

    در روز سه‌شنبه روند نزولی شاخص‌‌ کل بورس پس از یازده روز متوقف شد و تابلوی بازار سبزپوش شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما