کدخبر: ۳۵۹۳۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

درخواست یک فعال کارگری هفت تپه از قالیباف

اقتصاد نیوز : ابراهیم عباسی که از وی به عنوان یک فعال کارگری شرکت هفت تپه یاد می‎شود از رییس مجلس شورای اسلامی خواست تا برای "کوتاه کردن دست کارفرمای فاسد شرکت هفت تپه" اقدام کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ابراهیم عباسی روز پنجشنبه در حاشیه جریان بازدید رییس مجلس شورای اسلامی از پل دست در احداث میانرود دزفول خطاب به وی گفت: با اقداماتی که صورت گرفته اعتماد مردم سلب شده و کاری کنید که این بی اعتمادی جای خود را به اعتماد دهد.

وی از رییس مجلس شورای اسلامی خواست با حضور در شرکت هفت تپه در جریان مشکلات کارگران قرار گیرد. 

عباسی با ادعای اینکه کارفرمای شرکت نیشکر هفت تپه انواع فساد ارزی، سیاسی و کشوری را انجام داده افزود: با قطع دست وی از شرکت هفت تپه جان ۲۰ هزار نفر را نجات دهید.

وی گفت: پنج هزار کارگر و جمعیت ۲۰ هزار نفری خانواده‌های آنان، منتظر حضور رییس مجلس شورای اسلامی در این شرکت و شنیدن مسایل و مشکلاتشان هستند.

سخنان یک فعال کارگری خطاب به رییس مجلس

بازگشت به کار ۱۳۰ کارگر غیرنیشکری و رسیدگی به مشکلات اهالی شهر حر از توابع شهرستان شوش، از دیگر خواسته‌ها از رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از پل در دست احداث میانرود دزفول بود.

کارگران هفت تپه در دور جدید اعتراضات خود افزون بر ۸۰ روز دست از کار کشیده، و خواستار رسیدگی مسوولان به مطالبات صنفی و کارگری خود شدند. 

خلع ید بخش خصوصی مهمترین خواسته کارگران نیشکر هفت تپه در شمال خوزستان است.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی، روز پنجشنبه در سومین روز از سفر خود به خوزستان، وارد شهرهای دزفول و شوشتر شد.

رییس مجلس شورای اسلامی نخستین سفر استانی خود را از خوزستان و به منظور بررسی مسایل و مشکلات این استان آغاز کرد. این سفر چهار روزه، جمعه ۱۴ شهریور پایان می‌یابد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند