کدخبر: ۳۶۰۷۶۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ادراردرمانی یک ورزشکار و ادعای حیرت انگیزی آن

ادراردرمانی یک ورزشکار و ادعای حیرت انگیزی آن

اقتصادنیوز : مردی که روزانه چند صد سی سی از ادرار خود را می نوشد می گوید که این عادت خود را کنار نگذاشته و از دیگران خواسته است که این موضوع را تجربه کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا؛ یان شونمان ادرارش را از طریق چشم ها، بینی و گوش هایش نیز وارد بدن خود کرده و می گوید که این کار احساس بسیار خوبی به او می دهد. او که مربی ورزشی و دانشجوی ساکن هامبورگ، آلمان است می گوید فلسفه «ادرار درمانی» شیوامبو کالپا زندگی او را تغییر داده است. این مرد ۲۶ ساله با استفاده از آمپول ادرارش را در گوش هایش تزریق کرده و آن را به پوستش نیز می مالد. وی می گوید که در سال ۲۰۱۷ به خواص درمانی ادرار آشنا شده و بر این باور است که بدنش از طریق مصرف ادرار به یک ماشین خوددرمانگر و کارآمد تبدیل شده است.

نوشیدن و تزریق ادرار از طریق گوش، بینی و چشم توسط ورزشکار آلمانی

یان می گوید که هیچ وقت بیمار نشده و انرژی زیادی دارد که آن را به مصرف روزانه ادرار خود نسبت می دهد. وی در این باره می گوید: «از طریق اینترنت شیوامبو کالپا را کشف کرده و در مورد آن بسیار با ذهن باز برخورد کردم. از این رو شروع کردم و آن را امتحان کرده و به سرعت فواید آن چنان حیرت انگیز بود که می دانستم می خواهم ادامه بدهم. به نحوی افسرده بودم و ارتباط با خودم را از دست داده بودم و این کار [ادرار درمانی] به من کمک کرد پیش تر رفته و وارد عمق بیشتری از ناخودآگاه خودم شوم».

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند