ترامپ: بایدن مواد مخدر مصرف می کند

کدخبر: 360942
اقتصاد نیوز : رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر رقیب دموکرات خود در انتخابات آتی را به مصرف مواد مخدر متهم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آمریکا در کنار بحران ناشی از پاندمی کووید-۱۹ این روز‌ها درگیر موضوع انتخابات ریاست جمهوری است. جو بایدن، نماینده دموکرات‌ها، حالا رقیب اصلی ترامپ برای تصاحب کاخ سفید است.

بنابر گزارش دیلی میل، ترامپ که همواره در پی تخریب رقیبان خود در کارزار انتخابات است، حالا در مصاحبه‌ای که با فاکس نیوز داشته بار دیگر مدعی شده است که جو بایدن مواد مخدر مصرف می‌کند.

او  در مصاحبه‌ای با مجری فاکس نیوز که اخیرا در کاخ سفید انجام داد، ضمن اشاره به وضع جسمی بایدن گفت: من نمی‌دانم چطور بایدن می‌تواند با این وضع جسمانی که حتی برای ادای یک کلمه با مشکل مواجه است، تا این مرحله پیش بیاید؛ به ویژه اینکه برخی از بحث‌ها با حضور تعداد زیادی از مردم روی صحنه انجام شده است. 

ترامپ این اتهام را پس از حملات مکرر به توانایی ذهنی و استقامت رقیب دموکرات خود مطرح کرد، اتهامی که بایدن صراحتا آن را رد کرد.

رئیس جمهور آمریکا که ماه گذشته  خواستار انجام آزمایش مواد مخدر از رقیب دموکرات خود شد؛ در این مصاحبه گفت: آنچه می‌توانم به شما بگویم این است که من در تشخیص این موارد از مهارت خوبی برخوردارم، من او را در مناظره با افراد مختلف تماشا کردم. تقریبا در تمام مناظره‌ها شکست خورد، اما در مقابل برنی سندرز بسیار عادی بود. او توانست پیروز میدان باشد و این نمی‌تواند طبیعی باشد و عجیب آنکه تمام رقبای شکست خورده‌اش، او را تایید کردند.

نظر سنجی‌ها پس از انجام مناظره دهم نشان داد که ۲۶ درصد از مردم معتقدند سناتور ایالت ورمونت و برنی سندرز بهترین موارد برای شکست ترامپ بودند، این در حالی است که بایدن با ۲۱ درصد در جایگاه دوم قرار داشت.

بایدن نیز در مصاحبه‌ای که با سی‌ ان ان کرد، ضمن آنکه متعهد شد در مورد سلامتش کاملا شفاف رفتار کند، تصریح کرد: خدا را شکر من از سلامت خوبی برخوردارم، اما این یک رقابت است و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. برای اثبات این امر شما می‌توانید هنگام مناظره با ترامپ، حرکات و رفتار من را کاملا زیر نظر داشته باشید. 

 

تیتر یک
  • معامله گران سکه سودگیری کردند

    اقتصادنیوز: امرروز یک شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ دلار به راحتی از خط مقاومتی مهم ۲۳ هزار تومانی عبور کرد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما