کدخبر: ۳۶۱۱۵۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نوید افکاری شاکی خصوصی داشته؟

اقتصاد نیوز : عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: قصاص نوید افکاری طبق قانون انجام شده و به هیچ وجه سیاسی نیست و سیاسی خواندن آن درواقع یک نوع فضاسازی علیه اجرای این حکم به شمار می‌رود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای حکم قصاص نوید افکاری گفت: اجرای حکم قصاص نوید افکاری، قاتل کارمند اداره آب و فاضلاب استان فارس طبق قانون انجام شده است.

وی افزود: نوید افکاری شاکی خصوصی داشته و چون خانواده مقتول رضایت ندادند و خواستار اجرای حکم قصاص شدند، حکم قصاص وی اجرا شده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: قصاص نوید افکاری به هیچ وجه ربطی به امور سیاسی کشور ندارد و سیاسی خواندن آن یک نوع فضاسازی علیه اجرای حکم وی است.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: اجرای حکم نوید افکاری درواقع در راستای احقاق حقوق مردم است و چون وی مرتکب قتل عمد شده و نتوانسته رضایت خانواده مقتول را بگیرد باید حکم قصاص در موردش اجرا می‌شد.

وی در پایان گفت: باز هم تأکید می‌کنم که اجرای این حکم به هیچ وجه سیاسی نیست و سیاسی خواندن آن یک نوع فضاسازی رسانه‌ای علیه اجرای این حکم است.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند