کلاهبرداری ۱۰۰ میلیاردی لیزینگ خودرو

کدخبر: 361173
اقتصاد نیوز : فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: فردی که در پوشش فروش خودرو از شهروندان ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط کارآگاهان پلیس شهریار دستگیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار محسن خانچرلی اظهارکرد: در پی شکایت افرادی مالباخته مبنی بر اینکه فردی در پوشش نمایندگی یکی از شرکت های فروش و عرضه خودرو از آنان کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهریار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: مالباختگان پس از حضور در پلیس آگاهی در اظهارات خود به کارآگاهان تیم مبارزه با کلاهبرداری گفتند که همه آنان با پرداخت وجوه مختلف برای ثبت نام اولیه قصد خرید خودرو از شرکت را داشتند که پس از مدتی فرد مسئول متواری شده بود.

وی در ادامه اظهارکرد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و با توجه سرنخ های به جامانده موفق شدند متهم پرونده را شناسایی و طی عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

خانچرلی با بیان اینکه متهم قصد فرار به خارج از کشور را داشت، گفت: وی در تحقیقات پلیسی ضمن اعتراف به جرم خود،  خودش را از کارمندان قراردادی شرکت معرفی کرد که با جعل اوراق مربوط به شرکت پس از جلب اعتماد مالباختگان از آنان ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان اظهارکرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد و تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس ادامه دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما