خط و نشان رئیس پلیس پایتخت برای اراذل و اوباش/گردن عربده کشان را می شکنیم

کدخبر: 361933
اقتصاد نیوز : رئیس پلیس تهران خبر از همکاری ویژه پلیس و قوه قضائیه در برخورد با سلب کنندگان آسایش مردم داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، گفت:رفتار اراذل و اوباش مذبوهانه و ناشایست است که به طور جدی امنیت عمومی جامعه، معابر، خیابان‌ها و تفرجگاه‌ها را به چالش می‌کشند. ما بر وعده و قولی که برای برخورد با این گونه افراد داده بودیم پایبندیم.

سردار رحیمی ادامه داد:در این روز‌ها با تمهیدات ویژه‌ای که داشته ایم و همکاری موثری که با دستگاه قضا داریم و همچنین تاکیدات ویژه‌ای که ریاست قوه قضائیه داشتند پلیس وارد عرصه شده و گروه‌های اوباش و عربده کش و اراذلی که علی رغم اینکه خیلی از این‌ها با دستورات قضایی به زندان رفتند و بازداشت شدند، اما متنبه نشدند، در حال برخورد با آن‌ها هستیم.

رئیس پلیس تهران افزود:این گروه‌هایی که امروز مشاهده می‌کنید از همین دسته افراد هستند، بعضی از این‌ها چندمین باری است که دستگیر می‌شوند و قطعا این بار برخورد جدی‌تر خواهیم داش. گردن اراذل و اوباش و عربده کشان را که قداره ببندند خواهسم شکست و با این افراد  شدیدترین برخورد‌ها را طبق قانون خواهیم کرد.

سردار رحیمی با بیان اینکه نیروی انتظامی کوتاه نخواهد آمد، گفت:امنیت و آرامش مردم اصلی‌ترین وظیفه پلیس است و کسانی که می‌خواهند این امنیت را به چالش بکشند و دچار خدشه بکنند، منتظر شدیدترین برخورد پلیس باشند و این‌ها مثل موش در دستان ماموران نیروی انتظامی خفیف و ذلیل می‌شوند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما