کنایه جالب عمو پورنگ به قیمت عجیب و غیرمنطقی پراید!

کدخبر: 363395
اقتصادنیوز :این روز‌ها چهره‌های هنرمند عرصه موسیقی ، سینما و تلویزیون و … یک یا چند صفحه شخصی و عمومی در شبکه‌های اجتماعی مختلف دارند و از این طریق شبانه‌روز با کاربران و هواداران خود ارتباط مستمر و دو طرفه‌ای برقرار می‌کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران  ، رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره‌های معروف هنری برای طرفداران و دنبال‌کنندگان این حوزه می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه‌های اجتماعی  مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن‌های همراه  حالا این امکان فراهم شده است تا آن‌ها بتوانند از فعالیت‌های بازیگر محبوب خود مطلع شوند.

این روز‌ها چهره‌های هنرمند عرصه موسیقی ، سینما و تلویزیون و … یک یا چند صفحه شخصی و عمومی در شبکه‌های اجتماعی مختلف دارند و از این طریق شبانه‌روز با کاربران و هواداران خود ارتباط مستمر و دو طرفه‌ای برقرار می‌کنند.

در ادامه می‌توانید بخشی از فعالیت‌های هنرمندان سینما، تلویزیون و موسیقی در فضای مجازی را مشاهده کنید:

 مسعود ده نمکی‎،  کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون در واکنش به دریافت دناپلاس از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، حدیثی از حضرت علی (ع) را در صفحه‎اش به اشتراک گذاشت.

کنایه ده نمکی به نماینده ها

مهدی جهانی،  خواننده موسیقی سبک پاپ، با انتشار تصویری از خود در صفحه اینستاگرامش برای مخاطبان آخر هفته خوبی را آرزو کرد.

مهدی جهانی

 

کیانوش گرامی ، هنرپیشه سینما و تلویزیون تصویری از خود را در کنار هنرمند اهل سیستان و بلوچستان به اشتراک گذاشته و با تقدیر از وی در صفحه‌اش نوشته است:

"رمضان نورا ، هنرمندی از شهر سوخته ی سیستان ،کسی که اسمشون تو کتاب گینس هم ثبت شده
تشکر میکنم به خاطره این هدیه با ارزش و زیبا
من عاشق همه ی مردم سیستان و بلوچستان و‌سرزمینم هستم "

پست کیانوش گرامی

 

کاوه سماک باشی،  بازیگر جوان سینما و تلویزیون نیز با به اشتراک گذاشتن تصویری از خود در اینستاگرام، هفته خوبی را برای مردم آرزو کرد.

کاوه سماک باشی

 

داریوش فرضیایی،  مجری برنامه‌های کودک و نوجوان که همه او را با نام عمو پورنگ می‎شناسند، با کنایه به قیمت عجیب و غیرقابل درک خودروی پراید، تصویری را در صفحه‎اش به اشتراک گذاشت.

استوری داریوش فرضیایی

 

لاله صبوری ، هنرپیشه شناخته شده سینما، تئاتر و تلویزیون، تصویری از وضعیت ناراحت کننده پناهجویان را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

استوری لاله صبوری

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما