مدیرعامل استقلال دست به افشاگری زد

کدخبر: 364162
اقتصاد نیوز : مدیر عامل استقلال در خصوص مسائل اخیر این باشگاه طی چند بخش با هواداران این تیم صحبت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، احمد سعادتمتد مدیرعامل استقلال همانطور که ساعاتی پیش مطرح شده بود صحبت های زیادی را در خصوص موارد مختلف انجام داد که به شرح زیر است.

عرض سلام و ادب محضر هواداران عزیز

امروز هفتم مهرماه، مصادف با دهم صفر روز شهدای دفاع مقدس و سرداران رشید اسلام و وطن، از جمله شهید فلاحی،شهید  نامجو، شهید فکور، شهید کلاهدوزو جهان آرا و یاد و خاطره آتش نشانان غیور کشوررا گرامی میداریم که جانشان را برای حفظ جان و مال مردم این کشور گذاشتند.

تلاشم این است که در ماه صفر جز صداقت و راستی هیچ صحبتی را به زبان نیاورم، صحبت هایم را در چند بخش تقدیم شما عزیزان مهربان می کنم و امیدوارم شما هواداران عزیز از ما راضی باشید.

موضوع اول موضوع آقای آندرا استراماچونی است:

مدتی است که همه عزیزان اعلام می کنند چرا مدیرعامل صحبتی نمی کند و امروز صلاح در این دانستم که مستدل و مستند به شما عزیزان بگویم چرا که همیشه گفته ام قرار است که ما با شما صادق باشیم و اصولا من نمی توانم دروغ بگویم و در ذات بنده و در شأن خانوادگی ام نمی بینم که خدای نکرده دروغی خدمت عزیزان بگویم.

البته خیلی‌ها اصرار دارند که بگویند ما درخصوص استراماچونی اقدامی نکردیم و بر روی حرف خودشان هم بسیار اصرار دارند چون به دنبال اهداف خاص دیگری هستند، اما جا دارد که من اعلام بکنم ما نه به قطر رفتیم نه به ترکیه رفتیم و مستقیماً وارد خاک ایتالیا شدیم. در این شرایط کرونایی که بسیار سخت بود و با مجوز وزارت امور خارجه ایتالیا و بر اساس مصوبه هیئت مدیره برای گرفتن تخفیف که مستند همه آنها را نشان می دهم که در واقع هواداران بدانند چه اتفاقاتی در خصوص استراماچونی افتاده است.

اقدامات ما برای سفر از سه ماه پیش صورت گرفت شاید و بر اساس مصوبه هیئت مدیره بود. در آن زمان نه بحث بازی ما با سپاهان و نه تاریخ دربی تعیین شده بود. ضمن اینکه اعتقادمان این بود که باید برویم و یک پرونده بزرگ را در ایتالیا در قالب تعامل و تقسطو یا اقاله ورود پیدا کنیم.

اما در پیشنهاد دوم  فدریکو اعلام کرد که ما می توانیم روی این پیشنهاد کار کنیم 

نامه پاستورلو:900 هزار برای بستن پرونده در فیفا و 1500000 هزار یورو برای فصل 2021-.2020 وقتی با این قرارداد ها موافقت کردید وکیل ها روی برگشتن استراماچونی به تهران صحبت خواهند کرد.

در واقع یعنی می شود 2400000 یورو پیشنهاد استراماچونی به استقلال که به صورت رسمی از طریق پاستورلو به ما اعلام شد.

ما هم اعلام کردیم که توان پرداخت این پول را نداریم با اینحال در مذاکرات بعدی به ایشان مکاتبه کردیم که:

 ما برای مذاکره مجدد با ایشان آمده هستیم700000یورو را به 80000 هزار یورو افزایش دهیم جهت بدهی های گذشته و بستن پرونده در فیفا در دو قسط به شما پرداخت میشود 400000 هزار یورو طی 20 روز آینده و 400000یورو 48 ساعت پیش از اینکه ایشان به ایران پرواز کند و هدایت تیم را بر عهده بگیرد. برای فصل بعد هم درواقع رقم 2000000 یورویی که ایشان پیشنهاد کرده است برای اینکه دیگر رقمی به ایشان در سال جدید پرداخت نکنیم باز هم گفتیم که 1200000 یورو به استراماچونی پرداخت می کنیم 

اما ایشان مجددا نوشتند که من نتوانتسم استراماچونی را متقاعد کنم و رقم درخواستی شما پایین تر است و باید رقم شما به رقم ما نزدیک شود. این نامه ها تماما مکاتباتی است که ما با فدریکو پاستورلو داشتیم و درنهایت حتی دوستانی که می گویند هیچ صحبت و پیشنهادی نشده این متنی است که برای ما ارسال شده است.

بندی اولی که او اعلام کرده در بند قرار داد به ما گفته برای فصل گذشته شما 900000یورو باید به من بدهید که ما محاسبه کردیم ودیدیم که استرماچونی از لحاظ محبوبیت دردرجه بالایی در کشور قرار گرفته، اما فکر می کنم این محبوبیت ها روز به روز بر نرخ ایشان هم اضافه کرد. من هرگز نمی توانم که محبوبیت وی را در دل هواداران کم کنم و چنین قصدی هم ندارم و اعتقاد دارم این محبوبیت همچنان باقی است اما بندهایی که به ما اعلام شده است را بند به بند خدمتتان اعلام خواهم کرد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام پایتخت

    اقتصادنیوز: امروز ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ در دومین روز هفته شاخص بورس باز هم نزول کرد و قیمت سهام اغلب شرکت‌ها کاهش یافت.

از دست ندهید
بلیط هواپیما