کدخبر: ۳۶۴۹۰۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تعویق تمامی فعالیت های انتخاباتی دونالد ترامپ

اقتصاد نیوز : طبق اعلام ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، تمامی فعالیت های انتخاباتی و تبلیغاتی او به تعویق خواهد افتاد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، براساس بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ ، تمام فعالیت‌های انتخاباتی از قبل اعلام شده که با حضور رییس جمهوری آمریکا برگزار شود، به تعویق می افتد.

در بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ آمده است که همچنین تمام برنامه ها با حضور اعضای درجه یک خانواده ترامپ نیز به تعویق می افتد. نحوه برگزاری بقیه برنامه‌ها نیز طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

مایک پنس معاون ترامپ نیز که آزمایش کرونا وی منفی اعلام شده در تمام برنامه های انتخاباتی از قبل تعیین شده حضور خواهد داشت.

طبق بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ، هرگونه اطلاع رسانی در مورد وضعیت رییس جمهوری آمریکا از طریق کاخ سفید اعلام خواهد شد.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد روز جمعه اعلام کرد که تست‌های تشخیصی انجام گرفته از او و ملانیا همسرش، مثبت است و آن دو دوره  قرنطینه خود را آغاز می‌کنند. ترامپ پیش از انجام تست و آگاهی به نتیجۀ آن، به سبب بیماری هوپ هیکس یکی از نزدیک‌ترین مشاوران خود،تحت نظر قرار گرفته بود.

او در نخستین مناظره انتخاباتی، بایدن رقیب خود را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. او روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای هواداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید آیا آنها کسی را می‌شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیاید.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند