برنامه های فشرده ترامپ پس از بازگشت به کاخ سفید/ ترامپ:حالم واقعا خوب است

کدخبر: 366248
اقتصادنیوز : رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد احساس می کند حالش خوب است و به دنبال برگزاری یک تجمع انتخاباتی طی فردا شنبه است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه برای نخستین بار از زمانی که دوشنبه عصر بعد از بستری شدن در بیمارستان والتر رید از بابت ابتلای به کروناویروس به کاخ سفید بازگشته بود، به دفتر بیضی شکل برگشت.

بنا بر گزارش بلومبرگ، دونالد ترامپ روز پنجشنبه در اولین مصاحبه زنده خود از زمان بازگشتش به خانه عنوان کرد که مصرف داروی او کاهش پیدا کرده و در حال مصرف داروی استروئیدی است که "سنگین" نیست.

ترامپ: حالم خوب است/ پزشک کاخ سفید تایید کرد

ترامپ در مصاحبه با شان هانیتی، مجری فاکس نیوز گفت، احساس می کند حالش "واقعا خوب" است و برای برپایی تجمعی در روز شنبه برنامه ریزی کرده است.

او در این مصاحبه که به صورت تلفنی انجام داد گفت: من فکر می کنم می خواهم برای برپایی تجمعی طی شنبه شب تلاش کنم اگر که بتوانیم آن را برگزار کنیم و برایش زمان کافی داشته باشیم.

وی ادامه داد:اما ما می خواهیم تجمعمان را احتمالا در فلوریدا طی شنبه شب برپا کنیم. ممکن است برگردم و شب بعد از آن هم تجمعی را در پنسیلوانیا برپا کنم.

شان کانلی، پزشک ترامپ روز پنجشنبه در یادداشتی که از سوی کاخ سفید انتشار یافت گفت، این رئیس جمهور آمریکا احتمالا می تواند از شنبه رخداد های عمومی را از سر بگیرد.

شان کانلی عنوان کرد ترامپ احتمالا می تواند "با ایمنی از روز شنبه به تعاملات عمومی باز گردد".

او در یادداشتش نوشت، ترامپ روند درمان ابتلای به کووید ۱۹ را تکمیل کرده و "به درمان به شدت خوب پاسخ داده است".

همچنین او خاطر نشان کرد، معاینه نشان داد که ترامپ "حالش باثبات مانده و عاری از هر گونه نشانه ای از پیشرفت بیماری است".

کانلی در ادامه گفت، شنبه "دهمین روز" از زمان مشخص شدن ابتلای ترامپ به کووید ۱۹ بوده و "بر پایه مسیر معاینات پیشرفته" او باید بتواند از آن روز رخدادهای عمومی را از سر بگیرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما