آخرین وضعیت جسمانی کارگردان معروف سینما

کدخبر: 366496
اقتصادنیوز :‌امیر سرایی‌مقدم دستیار اکبر عالمی کارگردان سینمای مستند بیان کرد که حال او به نسبت روزهای قبل تفاوتی نداشته و هنوز بهبودی حاصل نشده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،امیر سرایی مقدم دستیار اکبر عالمی کارگردان سینمای مستند که از چندی پیش به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری است در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این کارگردان گفت: اکبر عالمی چند روزی است که به کمک دستگاه ونتیلاتور در حال تنفس است و شرایط عمومی او تغییری در روزهای اخیر نداشته است.

وی با تکذیب برخی شایعات منتشر شده تأکید کرد: برخلاف اخباری که درباره از کار افتاد کبد و کلیه او در برخی رسانه‌ها منتشر شده، کلیه اعضای او کاملاً سالم است و تنها مشکل تنفسی دارد.

سرایی‌مقدم افزود: در حال حاضر دومین مرحله تصفیه خون به منظور سم زدایی انجام می‌شود و حدود دو سه مرحله دیگر هم این اتفاق باید تکرار شود. با این وجود پزشکان گفته‌اند باید چند روز دیگر هم تنفس به کمک دستگاه ونتیلاتور انجام شود تا ببینیم وضعیت او به چه صورت پیش می‌رود.

دستیار این مستندساز پیشکسوت در پایان بیان کرد: حال اکبر عالمی به نسبت روزهای قبل تفاوتی نداشته و متأسفانه بهبودی‌ای حاصل نشده است. بنابراین باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما