کدخبر: ۳۶۷۱۰۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کاربران شبکه‌های اجتماعی به رفتارهای غیرمتعارف ترامپ چه واکنشی نشان دادند؟

اقتصاد نیوز : رفتار غیرمتعارف دونالد ترامپ در مراسم روز گذشته کمپین انتخاباتی‌اش با انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی در آمریکا روبرو شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رئیس‌جمهوری آمریکا طی مراسم کارزار انتخاباتی‌اش در فلوریدا در حالی همراه با رقص و پایکوبی و بدون ماسک در میان حامیانش حضور یافت که این رفتار انتخاباتی رئیس‌جمهوری آمریکا انتقادهای را در میان شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است.

برخی از منتقدان این رفتار ترامپ به شدت از او انتقاد کرده‌اند و اعلام کردند چرا زمانیکه شمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این کشور به ۲۲۰ هزار نفر افزایش یافته و مدیریت دولت وی ناکارآمد بوده، وی به شادی و `پایکوبی می پردازد.

در حالی انتقادهایی از ترامپ در فضای مجازی نسبت به این رفتار انتخاباتی ترامپ مطرح شده است که رئیس‌جمهوری آمریکا برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آتی به فعالیت‌های گسترده‌اش در فضای مجازی امید زیادی بسته اما همین انتقادها نشان می دهد که موضع‌گیری‌های انتقادی از ترامپ می‌تواند به ضرر وی باشد.

از زمان مشخص شدن ابتلای ترامپ به ویروس کرونا  گمانه زنی‌های فراوانی در مورد وضعیت جسمانی وی مطرح شده است. رئیس‌جمهوری آمریکا در چند روز اخیر تلاش کرده خود را رهایافته از کرونا جلوه دهد اما تایید سلامتی کامل وی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ترامپ که ابتدا ویروس کرونا را جدی نگرفته بود در حالی به بیماری کووید- ۱۹ مبتلا شد که انتقادهای فراوانی در محافل عمومی نسبت به مدیریت این وضعیت در آمریکا علیه دولت وی مطرح شده است.

پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا که قرار است در ۳ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ) برگزار شود به یکی از بی سابقه ترین انتخابات در تاریخ آمریکا بدل شده است.

بحران همه گیری ویروس کرونا که اکنون از  هشت میلیون نفر  مبتلا عبور کرد شمار جان باختگان آن نیز  ۲۲۰ هزار نفر نیز گذشت، کارشناسان و ناظران داخلی آمریکا آنرا متوجه سوء مدیریت دونالد ترامپ دانسته اند، فردی که بعنوان رئیس جمهوری آمریکا همه گیری این ویروس در این کشور را بی اهمیت می خواند خود در یازدهم مهرماه  درپیام توئیتی از ابتلای خودو همسرش به کووید-۱۹ خبر داد.

اکنون وی با زیر پا نهادن تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی در آمریکا بعنوان یک فرد ناقل به ویروس کرونا، کارزار انتخاباتی خود را از روز دوشنبه با رفتن به فلورید ازسرگرفت، این درحالی است که پزشکان کاخ سفید ادعا می کنند ترامپ دیگر ناقل کووید-۱۹ نیست.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند