کدخبر: ۳۶۷۵۰۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
کاهش ۴ درصدی نرخ بیکاری در استان تهران

کاهش ۴ درصدی نرخ بیکاری در استان تهران

اقتصادنیوز : استاندار تهران گفت: بیشترین کاهش نرخ بیکاری در کشور طبق گزارش مرکز آمار در تابستان سال ۹۹ را در تهران شاهد بودیم که این کاهش به میزان ۴ درصد است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،انوشیروان محسنی بندپی ظهر پنجشنبه ۲۴ مهرماه در نشست بررسی مشکلات شهرستان قرچک که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، فرماندار قرچک، نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: قرچک با همه مشکلات دارای شهرک صنعتی پویا است و راهبرد دولت در شهرستان قرچک حفظ پویایی و ایجاد اشتغال در این شهرک می‌باشد.

محسنی بندپی افزود: در شهرستان قرچک با محدودیت زمین و آب مواجه هستیم و برای رفع مشکل آب این شهرستان با وزیر نیرو مکاتبه می‌کنیم تا این مشکل از آب سد ماملو برطرف شود.

وی با بیان اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران مکلف شد تا تخصیص ۱۰۰ هکتار زمین در شهرک صنعتی قرچک به صنایع غذایی کم آب بر صورت دهد گفت: در خصوص طرح توسعه بیمارستان قرچک فعلاً طرحی در دستور کار نداریم اما می‌توان این بیمارستان را تجهیز کرد و بخش سی تی اسکن را راه اندازی کنیم.

وی گفت: دهکده سفال در ۱۱ هکتار شهرک صنعتی قرچک احداث می‌شود و در خصوص اراضی موات در این شهرستان قرار شد این اراضی به قیمت منطقه در اختیار مردم قرار گیرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند