فواید توافق عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی از نظر یک مسؤول اماراتی

کدخبر: 367620
اقتصاد نیوز : مشاور دولت امارات در امور مبارزه با تروریسم مدعی شد، توافق‌های عادی‌سازی امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی هر سه طرف را در مقابله با "حملات افراطی" در منطقه توانمند می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علی النعیمی، مشاور دولت امارات در مبارزه با تروریسم در مصاحبه‌ای که با روزنامه "اورشلیم پست" داشت، مدعی شد: دو توافق صلح میان "اسرائیل" و کشورهای امارات و بحرین، سه طرف را در مقابله با حملات افراطی در منطقه توانمند کرد.

النعیمی تاکید کرد: تروریسم دین و مرز ندارد و به همین دلیل خطری برای کل جهان محسوب می‌شود.

این مشاور دولت امارات در ادامه مدعی شد: توافق عادی‌سازی با "اسرائیل" خیلی به تاخیر افتاد و اکنون زمان آن رسیده که جایگاه یهودیت و مسیحیت در تاریخ منطقه به رسمیت شناخته شود.

او در ادامه این مصاحبه باز هم مدعی شد: امارات در داخل و خارج به صورت مستقیم و با آنچه "قدرت نرم" خوانده می‌شود و به شکل کمک‌های خارجی و برنامه‌های آموزشی با تروریسم مقابله می‌کند و این روند برای مقابله با رادیکالیسم و هدف قرار دادن افراط‌گرایی ضروری است.

در همین راستا، شرکت هواپیمایی "الاتحاد" امارات نیز در راستای فراهم کردن مقدمات آغاز پروازهای مستقیم به مقصد فرودگاه‌های رژیم صهیونیستی و از این مبدأ، سایتی را به زبان عبری راه‌اندازی کرد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما