کدخبر: ۳۶۸۶۴۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

توضیح سردار رحیمی در مورد متهم کیوان امام

اقتصاد نیوز : فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه کیوان امام وردی فردی، شخصی شیاد و فاسد است بیان کرد عدد ۳۰۰ تجاوز را تایید نمی کنم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه جام جم، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در رابطه با آمار تجاوز نسبت داده شده به متهم کیوان امام گفت: وقتی تعداد زیادی از افراد، بحث تجاوز کیوان امام وردی را مطرح‌کردند،کار ما مقداری سخت شد. چون این احتمال را می‌دادیم او متوجه شده و از کشور فرار می‌کند.

ما سه روز دنبالش بودیم، آن‌هم در شرایطی‌که هیچ سرنخی از او نداشتیم، چون جنایتش را در طول ۱۰ سال انجام داده و به‌تازگی در مورد آن اطلاع‌رسانی می‌شد. تا پاسی از شب وقتی با بچه‌های پلیس بحث و اقدامات آنان را دنبال می‌کردیم، نگران این بودیم که نتوانیم متهم را دستگیرکنیم، اما خوشبختانه‌کارها نتیجه داد و متهم دستگیر شد.

این فرد، شخصی شیاد و فاسد است، اما من این عدد را اعلام نکرده وآن را تایید نمی‌کنم. آمارش را باید دستگاه قضا اعلام کند که در حال رسیدگی به پرونده وی است.

افرادی که همراهش بودند، می‌گفتند داشتیم از جایی عبور می‌کردیم که همین فرد یک ساختمان بسیار گرانقیمت دید و گفت فلانی من از این خوشم آمده، این را بخر که به او گفتند این متعلق به خودت است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند