معوقات کادر درمان پرداخت شد + جدول

کدخبر: 369729
اقتصادنیوز: همه معوقات کارانه کادر درمان کشور پرداخت شد. به گزارش اقتصادنیوز سازمان برنامه و بودجه با اختصاص 11 هزار و 500 میلیارد تومان به وزارت بهداشت کمک شایانی در تسویه این معوقات ایفا کرد.

به گزارش اقتصادنیوز اگرچه «کارانه کادر درمان» باید از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه‌های علوم پزشکی تامین شود؛ اما به دلیل کاهش این درآمدها در سایه شیوع ویروس کرونا، سازمان برنامه وبودجه در این زمینه اعتبارات لازم را تامین کرد.

مرکز اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه کشور در این باره اعلام کرد: علاوه بر  6 هزار میلیارد تومان برای تامین بودجه معوقات کارانه کادر درمان –تا پایان سال 98-، عصر امروز محمد باقر نوبخت پنج هزار و 500 میلیارد تومان دیگر هم از محل منابع صندوق توسعه ملی برای این منظور اختصاص داد.

در ابلاغیه رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور آمده است: در اجرای مجوز شماره 39948/1 مورخ 14/1/99 مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، این اعتبار از محل منابع یک میلیارد یورویی صندوق توسعه ملی ابلاغ می‌گردد تا با رعایت سایر قوانین و مقررات ذی‌ربط اقدام گردد. بدیهی است اعتبارات مذکور به صورت سایر منابع و در چارچوب موافقتنامه متبادله با این سازمان به مصرف خواهد رسید.

فهرست پرداخت کارانه کادر درمان

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما