کاهش ۱۰ درجه‌ای دما در برخی مناطق کشور/ تداوم بارش باران و برف تا پنجشنبه

کدخبر: 371861
اقتصادنیوز : سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران و برف تا پنجشنبه هفته جاری و گسترش آن با ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز، بر اساس نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در غرب کشور، برخی مناطق استان‌های واقع در شمال غرب و جنوب غرب، استان‌های ساحلی خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، شمال شرق و جزایر واقع در خلیج‌فارس بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود. بارش در ارتفاعات شمال شرق به‌صورت برف است، ضمن این‌که دریای خزر امروز مواج پیش بینی شده است.

بارش باران تهران

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز و فردا کاهش دما در سواحل شمال و شمال شرق پیش بینی شده که بیشترین کاهش دما 6 تا 10 درجه در شمال کشور خواهد بود.

روز دوشنبه به طور موقت از میزان ابرناکی و بارش در کشور کاسته می‌شود و از بعدازظهر این روز با ورود موج بارشی جدید به کشور مجددا در استان‌های واقع در نیمه غربی کشور، بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

روز سه شنبه دامنه بارش‌ها علاوه بر نیمه غربی، استان‌های ساحلی دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیمه شمالی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد، شمال استان‌های فارس، بوشهر و کرمان را در برمی‌گیرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما