جانباختن یک کارگر در پی ریزش کارگاه مترو

کدخبر: 371956
​اقتصادنیوز :‌سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن یک کارگر در پی وقوع حادثه در کارگاه مترو خیابان ١٧ شهریور خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سید جلال ملکی، در این باره اظهار کرد: ساعت ١٠:۵٢ دقیقه روز جاری یک مورد حادثه در کارگاه مترو در خیابان ١٧ شهریور تقاطع بلوار فیلم به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند که در قسمت یکی از شفت های عمودی این کارگاه در حال ساخت که قرار بوده در آینده به عنوان بخش خروج اضطراری استفاده شود بخشی از دیواره تخریب شده است. 

وی گفت: قرار بر این بوده که این محل در آینده به عنوان بخش تهویه هوا و خروج اضطراری استفاده شود و ارتباط مستقیمی با تونل حفاری نداشته است. 

ملکی اظهار کرد: کارگران در حال کار بودند که به یکباره بخشی از دیواره تخریب شده و اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یکی از کارگران به طور کامل زیر آوار مدفون است. پیش از رسیدن آتش نشانان عوامل امدادی همان کارگران در حال کار بودند که با حضور آتش نشانان پس از مدتی کارگری که حدود ٣۶ ساله و تبعه افغان بود را از زیر حجم زیادی خاک خارج کردند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: وی به عوامل اورژانس تحویل داده شد و مشخص شد این کارگر که تحت نظر شرکت پیمانکاری آن مجموعه کار می کرده جان خود را از دست داده است.

به گفته وی، عملیات به پایان رسیده و ساعت ١٣:٣۵ دقیقه محل به مسئولان تحویل داده شد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما