کدخبر: ۳۷۲۷۷۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
چند کارخانه به چرخه تولید بازگشتند

چند کارخانه به چرخه تولید بازگشتند

اقتصادنیوز: رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضائیه با اشاره به بازگشت هزار و ۲۰۰ کارخانه در سراسر کشور به چرخه تولید گفت: دستگاه قضایی در جهت رفع موانع تولید از هیچ کمکی به تولید کنندگان دریغ نخواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ، عبداللهی رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضائیه بعدازظهر امروز در طی برگزاری دوره آموزشی حفاظت که در راستای اجرای دستور العمل آموزشی و به‌منظور افزایش آگاهی‌های حفاظتی و حفاظت از اسناد و مدارک موجود در شعب در دادگستری مازندران برگزار شد، بر توجه بیشتر به حفظ کرامت انسانی و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.

وی گفت: ایجاد ساز و کارهای لازم در ارایه خدمات مطلوب، مناسب و مؤثر به مردم و برخورد مناسب کارکنان با مراجعان و نهادینه شدن موضوع رضایت‌مندی مراجعان دستگاه قضایی از برنامه‌های تحولی قوه قضائیه است که باید قضات و کارکنان نسبت به اجرایی و عملی کردن آن بیش از گذشته اهتمام داشته باشند.

حجت الاسلام عبداللهی همچنین توجه به مستندات، صدور آرای متقن و همراه با دقت را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: بی‌توجهی به قانون، مستندات و ادله و صدور آرای غیرمتقن موجب طولانی شدن زمان دادرسی و نارضایتی مردم می‌شود و قضات باید با دقت بیشتر و در نهایت استفاده بهینه از زمان به کاهش زمان دادرسی و در نتیجه ارائه خدمات قضایی مطلوب به مردم کمک کنند.

رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضائیه همچنین با اشاره به بازگشت هزار و ۲۰۰ کارخانه در سراسر کشور به چرخه تولید اظهار کرد: درسالی که به نام "جهش تولید" نامگذاری شده است با تلاش و همت دستگاه قضایی و در راستای عملی کردن منویات مقام معظم رهبری و کمک به تولید ، با صدور آرای مناسب،این کارخانه‌ها به چرخه تولید بازگشتند و باید اعلام کنیم دستگاه قضایی در جهت رفع موانع تولید از هیچ کمکی به تولید کنندگان دریغ نخواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند