همکاری نظامی ایران با ارتش عراق

کدخبر: 373394
اقتصاد نیوز : فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آماده هرنوع همکاری در موضوعات نظامی با نیروی دریایی ارتش عراق هستیم.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از سپاه نیوز: شامگاه امروز(یکشنبه) سرلشکر احمد جاسم المعارج فرمانده نیروی دریایی ارتش کشور دوست و برادر عراق با حضور در مقر ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در تهران با دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه دیدار و پیرامون مسائل و تحولات منطقه و  راهکارهای ارتقای همکاری های فی مابین برای تقویت امنیت پایدار منطقه ای  تبادل نظر کردند.

در این دیدار، دریادار تنگسیری ضمن خوش آمد گویی به فرمانده نیروی دریایی ارتش عراق، کشور و ملت عراق را دوست و برادر ایران خواند و اظهار داشت : همکاری نیروهای مسلح و مردمی دو کشور در مبارزه با تروریسم تکفیری و سیاست های سلطه گرانه قدرت های استکباری فرامنطقه ای دستاوردهای خوبی در پی داشته است و ما برای تقویت توانمندیهای دفاعی و امنیتی موجود در این عرصه، آماده هرنوع همکاری در موضوعات نظامی با نیروی دریایی ارتش عراق هستیم.

در ادامه سرلشکر احمد جاسم المعارج نیز با ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه ها برای دیدار با دریادار تنگسیری از هرگونه همکاری در زمینه نظامی از سوی ایران استقبال کرد.

وی همچنین اذعان داشت : با توجه به  سفرهایی که به کشورهای اروپایی و بازدید از صنایع نظامی آنان داشته است می توان گفت کشور ایران در مقایسه با آن کشورها در زمینه نظامی هیچ چیزی کم ندارد و در زمره کشورهای پیشرفته به شمار می آید.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما