نام گذاری خیابان تهران در تالش

کدخبر: 377251
اقتصادنیوز :‌رئیس شورای اسلامی شهر تالش گفت: در اولین جلسه شورای شهر اقدام متقابل در نامگذاری یکی از خیابان‌های مهم تالش به نام تهران را مطرح خواهم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایمنا ،سهیل سلامی  اظهار کرد: بنده از طرف خودم و اعضای شورای اسلامی شهر تالش از اقدام شایسته و ماندگار شورای اسلامی شهر تهران در تغییر نام بلوار طبیعت منطقه ۲۲ این شهر به تالش صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی افزود: امیدوارم این اقدام بسیار خوب شورای اسلامی شهر تهران الگویی برای سایر شوراهای شهرهای کشور شود و چنین اقداماتی تداوم داشته باشد.

رئیس شورا اسلامی شهر تالش تصریح کرد: در اولین جلسه شورای شهر اقدام متقابل در نامگذاری یکی از خیابان‌های مهم تالش به نام تهران را مطرح خواهم کرد و امیدوارم با موافقت اعضا این امر محقق شود.

وی در پاسخ به این سوال که انجام چنین اقداماتی چه اثراتی در جامعه دارد. افزود: نامگذاری معابر به نام شهرهای کشور باعث تحکیم وحدت بین شهروندان شهرها و اتحاد و انسجام ملی می‌شود.

سلامی خاطرنشان کرد: تالش یکی از شهرستان‌های بزرگ و قطب‌های گردشگری و صنایع دستی گیلان و ایران است و از زیرساخت‌های طبیعی همچون ساحل، جنگل، کوه و دریا برخوردار بوده و شهروندان بافرهنگ و مهربان آن در فصول مختلف سال پذیرای مسافران و گردشگرانی از سایر نقاط کشورمان به ویژه شهر تهران هستند.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بورس پایتخت

    اقتصادنیوز: امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ شاخص کل بورس و شاخص هم وزن نزول کردند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما