اولویت‌های مهم نیروی زمینی ارتش به روایت امیر حیدری

کدخبر: 377299
اقتصاد نیوز : فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش همواره سه اصل را در اولویت و سرلوحه خدمتی خود قرار داده است که شامل ولایتمداری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، روابط عمومی ارتش اعلام کرد، امیر سرتیپ کیومرث حیدری با اشاره به خصوصیات اخلاقی امیر سرتیپ جهانشاهی گفت: در مدت چهار سال خدمت صادقانه، خالصانه و تاثیرگذار خود در سمت معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش برای تمامی کارکنان این نیرو الگوی تلاش و پشتکار بود و این آرامش خاطر و برنامه منسجمی را که در سطح نزاجا شاهد هستیم، مدیون امیر جهانشاهی هستیم.

وی تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش همواره سه اصل را در اولویت و سرلوحه خدمتی خود قرار داده است که شامل ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری است. امیر جهانشاهی برای بنده در این سه اصل همواره الگو بوده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، از خصوصیات بارز دیگر امیر سرتیپ جهانشاهی را صداقت، امانت داری و بیان فصیح و صریح دانست و عنوان کرد: امیر جهانشاهی هرگز در غیاب کسی سخنی نمی گفت و اگر انتقاد یا پیشنهادی داشت به طور مستقیم و رسمی نظر می دادند. همین موضوع بستر دوستی و برادری را در سطح نیروی زمینی نهادینه کرد و باعث همدلی میان تمامی کارکنان شد.

امیر سرتیپ حیدری ضمن بیان این نکته که تعریف و تمجید از امیر سرتیپ جهانشاهی او را ناراحت و آزرده می کند ادامه داد: تعهد، وفاداری و اخلاص عمل او به هیچ عنوان جنبه تعریف و تمجید ندارد و یک واقعیت کتمان ناپذیر است.

وی تصریح کرد: گاهی تصمیم گیری ها و پیشنهادهای امیر جهانشاهی در سطح فرماندهی نیروی زمینی بود و ارتقای جایگاه و رتبه او به عنوان جانشین معاون ارزیابی نیروی زمینی ارتش، سپاه و مرزبانی قرارگاه خاتم(ص) با توجه به عملکرد هوشمندانه، خالصانه و دقت در مدیریت، یک انتخاب بسیار درست و جایگاه شایسته ای برای او خواهد بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در سخنانی دیگر به خدمات شایسته معاون هماهنگ کننده نزاجا پرداخت و افزود: نیروی زمینی سه سال پیاپی مقام اول اشراف را در ارتش کسب کرده و این مهم را مدیون شایستگی و تیزهوشی تمامی فرماندهان و کارکنان خدوم است و در این بین  امیر سرتیپ  جهانشاهی نقش بی بدیلی را داشته است .کارکنان این نیرو همواره دلتنگ او خواهند ماند و هرگز خدمات مخلصانه او را از یاد نخواهند برد. 

گفتنی است جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، فرماندهان قرارگاه های منطقه ای، اراشد نظامی و تمامی فرماندهان یگان های عمده و همچنین کارکنان خدوم نیروی زمینی ارتش از خدمات ارزنده و مخلصانه امیر سرتیپ علی جهانشاهی تقدیر و انتصاب وی به عنوان جانشین معاون ارزیابی قرارگاه خاتم(ص) را تبریک گفتند.

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در۲۳ خرداد ۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ بازار اوراق بدهی دولت کاملا باثبات و کاملا سرد بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما