بازیگران ایرانی که دو فرزند دارند+عکس

کدخبر: 377369
اقتصادنیوز :در این گزارش به معرفی بازیگران ایرانی که دو فرزند دارند می پردازیم و تصاویری از فرزندانشان را در اختیارتان قرار میدهیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک ،سلبریتی ها از اقشار شناخته شده جامعه هستند که طرفداران زیادی دارند و از محبوبیت ویژه ای میان هوادارانشان برخوردارند و به واسطه این شهرت اغلب مردم با خانواده این هنرمندان هم آشنا هستند.

در میان بازیگران برخی به داشتن فرزند بیشتر علاقه مندند و بیش از یک فرزند دارند که در این مطلب   به سراغ این هنرمندان رفته ایم و به معرفی چهره هایی که دو فرزند دارند خواهیم پرداخت.

 با ادامه این مطلب همراه ما باشید تا تصاویری از بازیگرانی که دو فرزند دارند را در اختیارتان قرار بدهیم.

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان دو دختر به نام های پناه و نبات دارد که پناه دختر اولش 17 مرداد 1392 به دنیا آمد و نبات  فرزند دومش 10 آبان 1397 متولد شد.

شاهرخ استخری و دخترانش

شیلا خداداد

شیلا خداداد از جمله بازیگرانی است که دو فرزند دارد. سامیار پسر شیلا خداداد است که 27 آبان ماه 1392 بدنیا آمد و ساتین دختر شیلا خداداد 1 فروردین ماه 1396 متولد شد.

شیلا خداداد و فرزندانش

کوروش سلیمانی

کوروش سلیمانی یکی دیگر از هنرمندانی است که دو فرزند دارد. مهرآفرین دختر کوروش سلیمانی است که 24 فروردین ماه سال 94 به دنیا آمد و بزرگمهر پسر کوروش سلیمانی 12 اردیبهشت ماه 99 متولد شد.

کوروش سلیمانی و فرزندانش

مجید صالحی

مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان یک دختر و پسر دوقلو به نام های حنا  و آروین دارد که خردادماه سال 93 متولد شده اند.

مجید صالحی و دوقلوهایش

فلامک جنیدی

فلامک جنیدی بازیگر کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که دو فرزند دارد آن هم از نوع دوقلو. حنا و میلان دختر و پسر فلامک جنیدی هستند که فروردین ماه سال 97 متولد شده اند.

فلامک جنیدی و فرزندانش

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر محبوب سینمای ایران یکی دیگر از بازیگرانی است که دو فرزند دارد. شهاب حسینی دو پسر به نام های محمدامین و امیرعلی دارد که محمدامین پسر بزرگ شهاب حسینی متولد بهمن 1382 است و امیرعلی 20 مردادماه 1390 متولد شده است.

پسران شهاب حسینی

سارا خوئینی ها

سارا خوئینی ها بانوی هنرمند سینمای ایران یکی دیگر از بازیگرانی است که دو فرزند دارد. این بازیگر کشورمان یک دختر و پسر به نام های غنچه و شایان دارد.

سارا خوئینی ها و فرزندانش

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی یکی دیگر از هنرمندان سینمای ایران است که یک دختر و پسر به نام های آوا و پویان دارد.

فاطمه گودرزی و فرزندانش

رویا تیموریان

رویا تیموریان یکی دیگر از بازیگران سینمای ایران است که دو فرزند دارد. این بانوی هنرمندان دو دختر به نام های درنا و دنیا دارد.

خانواده رویا تیموریان

جلیل فرجاد

جلیل فرجاد بازیگر سرشناس سینمای دیگر از دیگر بازیگرانی است که دو فرزند دارد. این هنرمند کشورمان دو دختر به نام های مارال و مونا دارد که هر دو بازیگرند.

جلیل فرجاد و دخترانش

عبدالرضا اکبری

عبدالرضا اکبری بازیگر و کارگردان کشورمان یکی دیگر از هنرمندان ایرانی است که دو پسر به نام های پندار و عرفان دارد.

عبدالرضا اکبری و پسرانش

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان دیگر هنرمندان سینمای ایران هستند که دو فرزند دارند. مهراوه و ملیکا دو دختر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان هستند که هر دو بازیگرند.

محمدرضا شریفی نیا و دخترانش

 

 

اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید