لندنی‌‎ها به خیابان ریختند

کدخبر: 379439
اقتصاد نیوز : هزاران تن از معترضان به افزایش محدودیت‌های کرونایی در لندن روز سه شنبه مقابل پارلمان انگلیس دست به تظاهرات زده و علیه سیاست‌های دولت بوریس جانسون برای مهار شیوع کرونا شعار دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، اعضای پویش «استنداپ‌ایکس» با حضور در این حرکت اعتراضی شعار نوشته‌هایی را حمل می‌کردندکه روی ان عبارت ‌هایی با این مضمون نوشته شده بود که همه‌گیری ویروس کرونا یک پدیده ساختگی است. آن‌ها همچنین با سردادن شعارهایی خواستار توقف محدودیت‌های کرونایی شدند.

معترضان که اغلب از طرفداران تئوری توطئه هستند بر این باورند که واکسیناسیون کرونا جامعه بشری را به یک آزمایشگاه وسیع انسانی تبدیل کرده که میلیاردها دلار برای شرکت‌های داروسازی سودآوری خواهد داشت. آن‌ها ادعا می‌کنند «بیل گیتس» بنیان‌گذار شرکت مایکروسافت در حال ساخت میکروچیپ‌هایی است که از طریق واکسن کرونا به بدن افراد تزریق شود.

انگلیس که بعد از ایتالیا دارای بالاترین آمار فوتی‌های ناشی ابتلا کرونا در قاره اروپاست، در هفته های گذشته صحنه تظاهرات مخالفان محدودیت‌های کرونایی و افرادی بوده که بحران کنونی را  ساختگی می دانند.

تظاهرات امروز در لندن نیز در حالی برگزار شد که بر اساس تصمیم جدید دولت، پایتخت و تعدادی دیگر از شهرستان‌های واقع در جنوب شرق انگلیس از بامداد امروز( چهارشنبه) وارد بالاترین سطح محدودیت‌های کرونایی خواهند شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما