کدام کشورها اختلال تلگرام دارند

کدخبر: 379611
اقتصادنیوز : پیام‌رسان تلگرام در برخی از نواحی اروپا و خاورمیانه با اختلال مواجه شده است و کاربران قادر به اتصال به شبکه، ارسال و دریافت پیام نیستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، کاربران تلگرام امروز با اختلال در دسترسی به این پیام‌رسان مواجه شدند. تلگرام در ساعت ۱۷ امروز چهارشنبه در حساب توییتری خود نوشت: برخی از کاربران ما به‌خصوص در اروپا و خاورمیانه با مشکل ارتباطی مواجه شده‌اند. ما در حال تلاش هستیم تا ارتباط این کاربران را مجددا برقرار کنیم. لطفا صبور باشید و به دلیل این مشکل از کاربران عذر می‌خواهیم.

تلگرام همچنین پس از این توییت،‌ در تکمیل اعلام کرد: نیمی از کاربران ما که از مشکل ارتباطات متاثر شده بودند، اکنون آنلاین هستند (بیشتر در نواحی اروپای شرقی و برخی از نواحی خاورمیانه). در تلاشیم تا باقی کاربران را هم متصل کنیم.

به نقل از گجت، تلگرام آخرین سرویسی است که در یک هفته گذشته با اختلال مواجه شده و پیش از این، یوتیوب، جیمیل و سایر سرویس‌های گوگل و نتفلیکس هم با اختلال مواجه شده بودند و این دومین بار در ماه دسامبر است که تلگرام دچار اختلال شده است. هنوز مشخص نشده مشکل ارتباطی تلگرام به چه دلیل رخ داده، اما حدود هزار نفر از کاربران، در ۳۰ دقیقه اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند.

 

تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید