مشاور ترامپ: او یک هیستریک شدید به راه انداخت/ رئیس جمهور عصبی شده اما کاخ را ترک می کند

کدخبر: 379720
اقتصاد نیوز : دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، عصبانی شده و از امتناع خود از ترک کاخ سفید حتی پس از مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور منتخب خبر داده است .
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  اسپوتنیک، بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی  CNN ، این مطلب را مشاوران وی گفته اند.

آنها اظهار داشتند ترامپ در لحظات "عمیق ترین انکار" ، به چند مشاور گفت که در روز تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، از ترک کاخ سفید امتناع خواهد کرد.

یکی از مشاوران ترامپ گفت: "او یک هیستریک شدید به راه انداخت " اما احتمال داد ترامپ در هرحال قصد دارد آنجا را ترک کند و فقط عصبانی شده است. دستیاران از این صحبت های ترامپ نگران شدند  اما کمتر کسی باور دارد که ترامپ واقعاً تا آخر بر ماندن در کاخ سفید پافشاری خواهد کرد.

کاخ سفید  هیچ توضیحی در این مورد نداده است .

پیش از این ، همسایگان ترامپ در استراحتگاه خصوصی مارآ لاگو در شهر پالم بیچ (ایالت فلوریدا) با نقل مکان وی از کاخ سفید به آنجا مخالفت کردند. آنها از این واقعیت که رئیس جمهور ایالات متحده می تواند برای اقامت دائم به آنجا نقل مکان کند، ناراضی بوده  و قصد دارند اقامت ترامپ در این باشگاه ممتاز را از لحاظ قانونی و حقوقی ممنوع کنند

15 دسامبر ، ترامپ درباره شکست خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توضیح داد. وی می گوید وی به دلیل اشتباه در عملکرد دستگاه های رأی گیری ، آرا کمی را به دست آورده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما