سرکرده فیلق الشام به هلاکت رسید

کدخبر: 380227
منابع خبری از درگیری های شدید میان نیروهای سوریه دموکراتیک و شبه نظامیان وابسته به ارتش ترکیه و هلاکت سرکرده فیلق الشام اشاره کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، خبرنگار النشره از درگیر های شدید میان نیروهای سوریه دموکراتیک و شبه نظامیان وابسته به ارتش ترکیه در شمال سوریه خبر دادند.

 این درگیری در اطراف روستای تینه الجرید در شمال غرب شهر عین عیسی در حومه شمالی الرقه رخ داد و شماری از طرفین در این درگیری ها کشته شدند.

بر اثر این درگیری ها شماری از ساکنان از منطقه فرار کرده اند.

خبرنگار النشره اعلام کرد که شبه نظامیان وابسته به ترکیه روز گذشته بر روستای تینه الجرید در شمال غرب شهر عین عیسی در حومه الرقه و در شرق رود فرات مسلط شدند.

از سوی دیگر گروه موسوم به دیده بان حقوق بشری سوریه وابسته به مخالفان سوری از کشته شدن سرکرده فیلق الشام بر اثر شدت جراحات ناشی از انفجار مین کارگذاشته شده ای که در چهارم ماه جاری میلادی در محور روستای باعی در حومه عفرین رخ داد، خبر داد.

منابع سوری به حملات سنگین راکتی نیروهای ارتش ترکیه به مواضع نیروهای کُردی در حومه شمالی حلب اشاره کردند و اینکه این حملات به اطراف فرودگاه نظامی منگ و اطراف تل رفعت و برخی مواضع دیگر بوده است؛ اما از تلفات آن گزارشی مخابره نکردند.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • هزینه سیاست ارز ترجیحی در سال آینده

    اقتصاد نیوز: به گفته نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نرخ ارز تخصیصی برای دارو تغییر نکرده و مانند روند…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید