باشگاه پرسپولیس از هواداران عذرخواهی کرد

کدخبر: 380242
باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای ضمن عذرخواهی از هوادارن این باشگاه به خاطر قهرمان نشدن در لیگ قهرمانان آسیا، اعلام کرد از بازیکنان حمایت می‌کند.
باشگاه پرسپولیس از هواداران عذرخواهی کرد

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با صدور بیانیه‌ای از زحمات و غیرت سرخپوشان ایران و حمایت‌های هواداران متعصب پرسپولیس، قدردانی کرد.

در این بیانیه آمده است: ما به شما بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس افتخار می‌کنیم. شما بازیکنان، با غیرت و توانایی بالای خود و کادر فنی با درایت و تدبیرش، در گذشته، قابلیت و شایستگی خود را به اثبات رسانده‌اید. پرسپولیس در حالی به فینال رقابت‌ها رسید که کمتر کارشناسی، پیش‌بینی این حضور را می‌کرد. این امر میسر نبود مگر با دانایی کادر فنی، توانایی بازیکنان، حمایت هواداران و روحی که در کالبد پرسپولیس بزرگ جریان دارد که با تقویت آن، بار دیگر عزم خود را جزم خواهیم کرد تا برای فتح لیگ قهرمانان خیز دوباره‌ای برداریم.

در این شرایط سخت کرونایی باید از میزبانی شایسته کشور قطر که امکان برگزاری رقابت‌ها را فراهم کرد، تشکر کنیم و به باشگاه اولسان هیوندای کره‌جنوبی که رقیب شایسته و قابل‌احترامی بود، پیروزی را تبریک بگوییم. خطاب به اعضای تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوییم؛ شما دست به کار بزرگی زدید که با تمام کمبودها، ناملایمتی‌ها، سنگ‌اندازی‌ها، هیچ‌کس انتظار چنین توفیقی را نداشت.

ما، ملت ایران و فوتبال آسیا شاهد بودیم که شما چگونه با ایثارتان از اعتبار فوتبال ایران دفاع کرده و یک ‌بار دیگر خود را به بزرگ‌ترین رویداد باشگاهی آسیا رساندید. این نه یک پایان بلکه یک شروع دوباره به همراه تجربه‌های بیشتر است. در مقام باشگاه از هواداران عذرخواهی می‌کنیم که با وجود تمام تلاشی که صورت گرفت، موفق به کسب عنوان قهرمانی نشدیم اما مقام قهرمانی غرب آسیا و نایب قهرمانی لیگ قهرمانان که جایگاه کوچکی در قاره پهناور آسیا نیست را در شب میلاد حضرت زینب (س) تقدیم شهدای مدافع سلامت و پرستاران عزیز می‌کنیم که در طول یک‌سال گذشته با جانفشانی خود، امیدبخش زندگی ایرانیان بوده‌اند.

بی‌تردید جدایی و در اختیار نداشتن چند بازیکن محروم و لغو بازی‌های لیگ و دور شدن از شرایط مسابقه تاثیر زیادی روی کارمان داشت، اما در مکتب پرسپولیس بهانه‌جویی جایی ندارد و ما در کمال ادب، از هوادران خود عذرخواهی می‌کنیم ‌و برای ساختن آینده بهتر تلاش خواهیم کرد. پرسپولیس به هواداران بی‌نظیر خود می‌نازد که خوب ‌آموخته‌اند و آموزاندند که ناامیدی در کار نیست. پرسپولیس هوادارانی دارد که دیگران در حسرتش هستند.

پرسپولیس در چهار فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا دو بار به فینال آسیا رفته و یک‌بار به نیمه‌نهایی رسیده است. در آستانه قهرمانی، از دستیابی به آن بازماندیم ولی کدام‌یک از قهرمانان آسیا چنین تداومی داشته‌اند؟ این روند ادامه خواهد داشت.

پرسپولیس توانست در سخت‌ترین روزها و شرایط با موفقیت‌هایش امید را به اهالی فوتبال هدیه دهد. ما در سایه حمایت هواداران با قدرت بیشتر بازمی‌گردیم و برای دوره بعدی رقابت‌ها لحظه‌شماری می‌کنیم. ما قهرمان خواهیم شد، در تلاش بعدی، این جام را به خانه خواهیم آورد و به کلکسیون افتخارات فوتبال ایران، اضافه می‌کنیم.

تیتر یک
  • مقایسه وضعیت اشتغال در بهار ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

    نرخ بیکاری در جمعیت ۱۸ تا ۳۵ سال در بهار امسال ۱۶.۶ درصد برآورد شده که نسبت به بهار سال گذشته یک درصد افزایش یافته…

از دست ندهید
فلای تودی