ورود سامانه بارشی فعال و زمستانی به کشور/ بارش برف و باران در ۳۰ استان ​

کدخبر: 380390
سازمان هواشناسی از افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد و با اشاره به ورود سامانه بارشی زمستانی اعلام کرد: برف و باران کشور را فرا می گیرد.سازمان هواشناسی از افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد و با اشاره به ورود سامانه بارشی زمستانی اعلام کرد: برف و باران کشور را فرا می گیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز برای برخی مناطق هرمزگان، کرمان، خراسان جنوبی، جنوب و شرق خراسان رضوی، جنوب سیستان و بلوچستان و گیلان بارش پراکنده پیش بینی شده است.  از امروز تا چهارشنبه با توجه به پایداری و سکون هوا برای کلانشهر و شهرهای صنعتی افزایش آلاینده های جوی پیش بینی می شود.

روز چهارشنبه سامانه بارشی فعال و زمستانی از شمال غرب و غرب وارد کشور می شود و به تدریج تا اواخر وقت چهارشنبه نیمه غربی، دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه های البرز و سواحل دریای خزر را در بر می گیرد. روز پنجشنبه بارندگی ها در نیمه غربی و شمال شرق و شرق کشور ادامه خواهد داشت.

روز جمعه با شمالی شدن جریانات هوا روی دریای خزر بر شدت بارشها سواحل شمالی و شمال شرق افزوده  می شود و این روز جمعه برای کل کشور به جز سیستان وبلوچستان بارندگی خواهیم داشت.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی شنبه هفته آینده شرق سواحل دریای خزر و نیمه شرقی کشور بارش برف و باران پیش بینی شده است. یکشنبه آینده سامانه بارشی از مرزهای شرقی کشور خارج خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید