سرمربی نساجی: گل پرسپولیس آفساید بود

کدخبر: 381535
سرمربی تیم نساجی مازندران شرایط جوی ، وضعیت ورزشگاه و اشتباهات داوران را در نتیجه کسب شده تیمش برابر پرسپولیس تهران موثر دانست و گفت : گل تساوی پرسپولیس در شرایط آفساید به ثمر رسید.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، وحید فاضلی شاگاه جمعه در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش با پرسپولیس تهران در قائمشهر افزود : بر اساس نظر کارشناسان ،  نوراللهی یکی از  بازیکنان پرسپولیس هنگام زدن ضربه جلوی دروازه بان ما ماکس کرد و امیدوارم که کارشناسان فوتبال در این زمینه نظر قطعی را بدهند.

وی همچنین از مشکوک بودن صحنه برخورد توپ به دست سیدجلال حسینی به عنوان دیگر اشتباه داوری یاد کرد و گفت : پیش از این داوران این گونه صحنه ها را پنالتی اعلام می کردند ، ولی این رویه برای تیم ما تکرار نشد و باز هم باید کارشناسان داوری فوتبال در مورد این صحنه مشکوک نظر بدهند.

فاضلی همچنین از اخراج یکی از دستیارانش توسط داور انتقاد کرد و افزود : به نظرم این کارت خیلی سختگیرانه به دستیار تیم ما داده شد و ما را از همفکری با دستیار محروم کرد. امیدواریم که  داوران از این پس نسبت به تیم نساجی مازندران هم کمی مهربان تر برخورد کنند.

سرمربی نساجی مازندران گفت : با وجود این که چند صحنه مشکوک در دیدار ما با پرسپولیس وجود داشت و منتظر نظر کارشناسان داوری خواهیم ماند ، ولی در مجموع داوران قضاوت خوبی انجام دادند و مشکل خاصی وجود نداشت.

فاضلی با ابراز رضایت از تلاش بازیکنانش در بازی برابر قهرمان لیگ برتر ، اظهار داشت : بازیکنان ما در شرایط بد آب هوایی و وضعیت نامناسب ورزشگاه شهید وطنی ، توانمندی خودشان را نشان دادند و در بسیاری از دقایق بازی تیم ما سرتر از پرسپولیس تهران بود.

وی اضافه کرد : اگر بازیکنان ما قدر موقعیت هایی را که در بازی به دست آوردند بخصوص تک به تک نیمه دوم را می دانستند، قطعا ما برنده این بازی سخت بودیم ، ولی با این حال تیم ما در برابر قهرمان لیگ و نایب قهرمان آسیا توانست امتیاز بگیرد.

او ادامه داد : بازیکنان ما نشان دادند که بازی به بازی بهتر می شوند و این روند رو به رشد ما را نسبت به آینده و هواداران را نسبت به تیم امیدوار می کند و همه ما با کمک هم می توانیم تیم نساجی مازندران را به جایگاه اصلی خودش در جدول بالا بکشیم.

فاضلی در مورد تعویض دروازه بان تیمش در این بازی نیز توضیح داد : دروازه بان ما بازیکن با تجربه ای بود و این تجربه توانست در این بازی کمک زیادی برای ما باشد.

نساجی مازندران موفق شد در بازی عقب مانده هفته پنجم برابر پرسپولیس تهران که عصر امروز جمعه پنجم دی ماه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد ، به تساوی ۱ بر ۱ دست یابد.

نماینده مازندران در لیگ برتر با این تساوی و کسب ۸ امتیاز از ۷ بازی در رده دوازدهم جدول قرار گرفت و هفته آینده دهم دی ماه باید در اهواز به دیدار فولاد خوزستان برود.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۹ بهمن

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۹بهمن‌ماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید