آدم ربایی در پایتخت

کدخبر: 381751
اقتصادنیوز :‌پلیس‌‌ امنیت عمومی پایتخت از دستگیری سه آدم‌ربایی خبر داد که به دنبال تسویه حساب ۶ میلیاردتومانی شریک خود را ربوده بودند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  فارس، رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی از دستگیری سه آدم ربا خبر داد که ‌برای تسویه حساب مالی 60 میلیاردی، شریکشان را ربوده بودند. 

 سرهنگ علی شاملو در تشریح خبر فوق اظهار داشت: پرونده ای با موضوع آدم ربائی و خفت گیری در کلانتری 145 ونک تشکیل و با دستور قضائی مبنی بر دستگیری متهمان به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی ارجاع شد. 

وی عنوان کرد: شاکی گفت که نیمه‌های شب سوم دی ماه به همراه دوستش در منزلش در محدوده ونک در حال استراحت بودند که ناگهان متوجه شدند 3 نفر که صورت خود را پوشانده اند در داخل آپارتمان حضور دارند و بلافاصله با بستن چشمان وی و دوستش به زور آنها را سوار بر خودروی‌شان کرده و پس از چند ساعت رانندگی و پرسه زنی، وی را مجبور کردند برگه ای را امضاء کرده و با گرفتن گوشی در خیابانی آنها را از خودرو به بیرون پرتاب کرده‌ و از محل گریختند.

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: شاکی در ادامه گفت که هنگام پیاده شدن از داخل خودرو دو نفر از این افراد را که شباهت زیادی به دو شریکم در خرید ملکی در محدوده تهرانپارس داشتند، شناختم و با شناسایی محل رهایی، بلافاصله به کلانتری ونک مراجعه و اعلام شکایت کرده است.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با شناسایی هویت 2 تن از متهمان، مخفیگاه آنان در محدوده تهرانپارس و مجیدیه جنوبی شناسایی و با هماهنگی های قضائی پنجم دی ماه هر دو شریک شاکی به همراه متهم سوم پرونده در دو عملیات هماهنگ و مستقل دستگیر شدند.

سرهنگ شاملو اضافه کرد: شرکای شاکی در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی معترف و علت آن را اختلاف حساب مالی به ارزش 60 میلیارد ریال با شاکی اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های بیشتر از مخفگیاه متهمان یک قبضه سلاح سرد و برگ سفیدامضاء شاکی، کشف شد، گفت: با تکمیل پرونده متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

تیتر یک
  • روسیه جای چین در تولید طلا را می گیرد

    بنابر اظهارات ایلان ماسک تسلا قصد فروش بیت کوین‌های خود را ندارد و به محض دسترسی به منابع انرژی پایدار برای استخراج…

از دست ندهید
بلیط هواپیما