استقبال نتانیاهو از جاسوس سابق و اعطای کارت شناسایی اسرائیلی به او

کدخبر: 382693
اقتصاد نیوز : نخست وزیر رژیم صهیونیستی به محض ورود جاناتان پولارد، جاسوس آمریکایی این رژیم و همسرش به اراضی اشغالی به استقبال آن دو رفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، شبکه خبری روسیا الیوم اعلام کرد، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مراسم استقبال از پولارد و همسرش به آن دو کارت شناسایی اسرائیلی اعطا کرد و ضمن خوش‌آمدگویی به آنها گفت: رسیدن شما به خانه‌ ما را بسیار خوشحال کرد، اکنون می‌توانید زندگی جدیدی را در آزادی و خوشبختی آغاز کنید.

پولارد نیز در این دیدار گفت: ما هم بسیار مشتاق بودیم که بالاخره بعداز ۳۵ سال به خانه‌مان باز می‌گردیم، از یهودیان و شخص نخست وزیر بابت مشارکت‌شان در بازگشت ما به خانه تشکر می‌کنیم، ما امیدواریم که هر چه سریعتر شهروندی سازنده شویم و به روند زندگی‌مان در اینجا ادامه دهیم.

پولارد، تحلیلگر سابق ناوگان دریایی آمریکا ساعات اولیه صبح امروز (چهارشنبه) پس از لغو ممنوعیت خروجش از آمریکا، وارد اراضی اشغالی شد.

روزنامه عبری زبان "یسرائیل هیوم" نوشت، پولارد (۶۶ ساله) پس از محکومیت به جرم جاسوسی برای "اسرائیل" ۳۰ سال را در زندان آمریکا سپری کرد، سپس در سال ۲۰۱۵ با حکم دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بخشیده شد، او بارها تمایل خود را برای مهاجرت به "اسرائیل" اعلام کرده بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما