سناتور جمهوریخواه ایالت جورجیا قرنطینه شد

کدخبر: 382938
اقتصاد نیوز : سناتور جمهوریخواه ایالت جورجیا و یکی از نامزدهای انتخابات مهم و نهایی این ایالت پس از تماس نزدیک با یک فرد مبتلا به کرونا قرنطینه شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «دیوید پردو» یکی از دو سناتور جمهوریخواه ایالت جورجیا که قرار است روز پنجم ژانویه (سه شنبه آینده) برای حفظ کرسی خود در مجلس سنا با «جان آساف» دموکرات رقابت کند، پس از تماس نزدیک با یک فرد مبتلا به کرونا قرنطینه شد.

کارزار انتخاباتی این سناتور جمهوریخواه با تأیید این خبر اعلام کرد که پردو روز پنج شنبه در جریان این موضوع قرار گرفته و اینکه جواب آزمایش کرونای وی منفی بوده است.

کارزار انتخاباتی پردو بدون ذکر جزئیات بیشتر در مورد زمان و یا میزان نزدیکی به فرد مبتلا و همچنین مدت زمان قرنطینه پردو و تداوم یا توقف فعالیتهای انتخاباتی وی اعلام کرد که به زودی اطلاعات بیشتری ارائه خواهد کرد.

گفتنی است که رقابت پردو جمهوریخواه با آساف جوان و دموکرات در روز پنجم ژانویه از آن جهت حائز اهمیت است که پیروزی این سناتور جمهوریخواه می تواند با تداوم بخشیدن به برتری جمهوریخواهان در مجلس سنا راه را برای تصویب و پیشبرد سیاستهای موردنظر «جو بایدن» رئیس جمهور جدید آمریکا هم در عرصه داخلی و هم خارجی دشوار سازد.

گفتنی است که تاکنون بیش از ۲.۸ میلیون نفر از مردم جورجیا آرای خود را به صندوقهای رأی انداخته اند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما